Domov Novinky Samsung odmieta podvadzanie v benchmark testoch

Samsung odmieta podvadzanie v benchmark testoch

Zdielať

Samsung_LogoNedávno sme Vás informovali o tom, že na zahraničných stránkach sa objavili informácie o tom, že Samsung podvádzal pri Benchmark testoch. Dnes prinášame vyjadrenie spoločnosti Samsung.

Do “kauzy” je zapletených viacero spoločnosti (Asus, LG, HTC), ale najviac údajne Samsung. Spoločnosť Samsung vydala stanovisko na tieto tvrdenia.

Oficiálne stanovisko spoločnosti: “Galaxy Note 3 maximalizuje svoju frekvenciu procesora a grafiky pri určitých spustených aplikáciách a funkciách, ktoré vyžadujú značný výkon. Určite to nebol pokus o podvádzanie v benchmarkových testoch. Sme naďalej odhodlaní poskytovať našim zákazníkom čo najlepší užívateľský zážitok.”

Samsung hovorí, že porovnávacie testy vyžadujú najvyššiu záťaž z procesora. Bola by rozumné obrana, ale zahraničná stránka Anandtech skontrolovala viacero zariadení (viac TU).

Zdroj: Phonearena.com

Zdielať
Predchádzajúci článokGoogle Play Music bude dostupný aj pre iOS
Nasledujúci článokServery Adobe napadnuté hackermi
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno