Domov Novinky Samsung: Nový obchod s aplikáciami Galaxy Apps

Samsung: Nový obchod s aplikáciami Galaxy Apps

Zdielať

Samsung Galaxy AppsSpoločnosť Samsung spúšťa Galaxy Apps – obchod, ktorý ponúka stovky aplikácií pre používateľov mobilných zariadení značky. Oproti predchodcovi ponúka novú podobu aplikácií a hier, ktoré umožnia lepšie prispôsobenie a využitie všetkých možností mobilných zariadení, pretože sa bude primárne orientovať na tituly, ktoré boli vyvinuté s využitím mobilného Samsung SDK.

Bude fungovať aj ako platforma pre rôzne akcie, zľavy a tiež pre lokálne aplikácie, ktoré sú ponúkané výhradne pre majiteľov zariadení spoločnosti na Slovensku. V spomenutom obchode nájdu používatelia tri základné sekcie: Obľúbené, Top a Pre Galaxy. Sekcia obľúbené pomôže používateľom jednoducho nájsť odporúčané aplikácie a propagačné akcie. Rebríček zobrazuje najobľúbenejšie aplikácie, ktoré je možné prezerať podľa obľúbenosti, dát a ceny.

Pre Galaxy obsahuje štyri ďalšie sekcie: Gifts, kde sú „prémiové“ aplikácie od poskytovateľov pre zariadenia tejto série. Essentials združuje aplikácie, ako zbytočný komunikátor ChatON, diaľkové ovládanie WatchON alebo Polaris Office 5 pre editáciu dokumentov. Samsung Galaxy Apps bude k dispozícii pre viac ako 130 miliónov používateľov v 161 krajinách po celom svete.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno