Domov Novinky Samsung: Nové DVM hydro moduly pre vykurovanie

Samsung: Nové DVM hydro moduly pre vykurovanie

Zdielať

Samsung DVM Hydro-2Spoločnosť Samsung predstavila nové hydro jednotky na vnútornú inštaláciu určené ako pre nízkoteplotné systémy (LT) tak aj vysokoteplotné systémy (HT), ktoré dopĺňajú rad produktov energeticky úsporných riešení pre komerčné využitie.

Samsung DVM Hydro jednotky kombinujú vzduch a vodu pre ohrev i chladenie a obsahujú integrovaný ovládací systém. Ide o zariadenie „všetko v jednom“, ktoré sa jednoducho inštaluje aj ovláda a navyše šetrí miesto. Jednotky sú vybavené antibakteriálnou úpravou a sú vybavené systémom proti zamrznutiu, čím je zabezpečená spoľahlivá a efektívna prevádzka hydro jednotky. Nízkoteplotné (LT) aj vysokoteplotné (HT) jednotky sú kompatibilné s DVM S, DVM S Eco a novým DVM S Water (geothermal) VRF. Kompletný klimatizačný systém (AC systém) dokáže pohodlne a efektívne zabezpečiť simultánne ohrev aj chladenie.

Samsung DVM Hydro

LT Hydro jednotky sú k dispozícii s výkonom 16 kW, 31 kW a 50 kW. Vyprodukujú vodu s teplotou až 50 °C a dokážu ju schladiť až na 6 °C. Samsung DVM Hydro LT je ideálnym riešením pre veľké priestory, kde je potrebné sústavne regulovať teplo vydávané radiátormi a podlahovým vykurovaním. Rad klimatizačných jednotiek využívaných sieťovo je naopak perfektným riešením pre objekt s väčším množstvom miestností a uzavretých priestorov.

Samsung DVM S Hydro HT jednotky určené len pre vykurovanie sú teraz dostupné s výkonom 16 kW a 25 kW a dokážu zahriať vodu až na 80 °C. Tento produkt je perfektným riešením pre veľké alebo staršie budovy, ktoré vyžadujú systém s vysokoteplotným vykurovaním. Ideálny je napríklad pre hotely, kde pri jej využití odpadá nutnosť kupovať prídavný zdroj pre dohrev vody na požadovanú teplotu.

Samsung DVM S Hydro HT

Vďaka inováciám v spracovaní a dizajne oboch jednotiek majú zákazníci istotu efektívneho a spoľahlivého riešenia vnútorného prostredia svojich priestorov vo všetkých ročných obdobiach. Samsung DVM S Hydro jednotky sú spoľahlivé a majú dlhú životnosť pri zachovaní vysokej energetickej účinnosti a komfortu. Samsung DVM Hydro jednotky budú na slovenskom trhu dostupné od konca marca tohto roka.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokNové herné notebooky od ASUS Republic of Gamers
Nasledujúci článokXperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra dostanú Android 4.4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno