Domov Novinky Samsung ivio: Prvé online kino pre smartfóny a tablety

Samsung ivio: Prvé online kino pre smartfóny a tablety

Zdielať

IVIO_1Samsung predstavil online kino kombinované s požičovňou filmov pre vybrané zariadenia s ponukou stoviek filmov, pričom niektoré ani nevyšli na DVD. Nová aplikácia ivio ponúka majiteľom tabletov a smartfónov od Samsungu filmovú knižnicu.

Ide o prvé online kino v Českej a Slovenskej republike s legálnym obsahom a navyše zadarmo. Aplikácia je dostupná pre Android, avšak podpora je zatiaľ obmedzená len na niekoľko zariadení výrobcu, no časom by sa mala rozšíriť aj na ďalšie.

IVIO_3

Pri prvom spustení získajú používatelia prístup k prémium účtu na jeden mesiac, v prípade Galaxy Tab S na 3 mesiace. Počas tejto doby si budú môcť používatelia zadarmo užívať výhody, ako sú rozšírená ponuka filmov, obsah v HD, sledovanie filmov bez reklám a možnosť stiahnuť film do zariadenia, ktorý si môžete pozrieť neskôr aj bez pripojenia k internetu.

IVIO_2
Aplikácia ivio je dostupná pre modely S4, S4 Active, S5,Tab 3, Tab 4, Tab Pro, Tab S, Note 3 Neo, Note 3, Note 10.1 2014 Edition a Note Pro a to prostredníctvom obchodu Galaxy Apps. Stiahnuť si ju môžete na tomto linku.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno