Domov Novinky Samsung Gear S pre aktívny život sú už v predaji

Samsung Gear S pre aktívny život sú už v predaji

Zdielať

Samsung Gear S 01Nová generácia inteligentných hodiniek Samsung Gear S vychádza v ústrety potrebám aktívnych používateľov. Rovnako ako predchádzajúce modely umožňuje Gear S čítanie SMS, prijímanie hovorov, nastavenie upozornení alebo písanie e-mailov. Z hľadiska konektivity a aplikácií však išiel Samsung pri modeli Gear S omnoho ďalej.

Variabilita pripojenia Gear S zahŕňa 3G, Bluetooth a Wi-Fi. Používatelia sú tak bez obmedzení informovaní o všetkých upozorneniach zo sociálnych sietí, v kalendári alebo v aplikáciách, aj keď nemajú smartfón práve pri sebe. Hodinky samostatne fungujú vďaka nanoSIM karte, ktorá sa vkladá do slotu na zadnej strane displeja. Informácie sa zobrazujú prostredníctvom základných widgetov a oznamovacích okien. Pre komunikáciu slúži virtuálna klávesnica, alebo S Voice pre zadávanie hlasových príkazov.

Samsung Gear S 02

Samsung Gear S ďalej ponúka funkcie, ako sú 24-hodinové spravodajstvo alebo servis Financial Times „fastFT“ spoločne s pokročilou čítacou technológiou Spritz. Zariadenie je vybavené displejom Super AMOLED s veľkosťou 2 palce. Vďaka jeho ľahkému zakriveniu hodinky pohodlne priľnú k zápästiu. Používatelia majú na výber ponuku vzhľadov ciferníku a vymeniteľných remienkov. Odporúčaná cena inteligentných hodiniek Samsung Gear S je 369 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Gear S SM-R7500 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno