Domov Novinky Samsung Gear a Fit budú v predaji už o dva týždne

Samsung Gear a Fit budú v predaji už o dva týždne

Zdielať

Samsung_Galaxy_Fit_01Priaznivci moderných technológií na Slovensku sa dočkajú 11. apríla 2014, kedy bude spustený predaj najnovších modelov wearables (trendových produktov na ruku) Gear Fit, Gear 2 a Gear 2 Neo, rovnako ako vlajkovej lode Samsung Galaxy S5.

Elektronické zariadenia, ktoré je možné nosiť stále pri sebe na tele či oblečení, sú pod označením wearables najnovším trendom moderných technológií. Samsung má vo svojom portfóliu hneď niekoľko nových zástupcov: Gear Fit, Gear 2 a Gear 2 Neo. Prvýkrát budú k dispozícii na slovenskom trhu 11. apríla 2014. Pre záujemcov o inú farby pásikov bude pripravená ponuka v rámci príslušenstva.

Tieto inteligentné zariadenia v podobe hodiniek sú kombináciou vycibreného štýlu, pohodlia a užitočných funkcií, vďaka ktorým používateľ zostane neustále v kontakte so svojím okolím. Prostredníctvom prepojenia so smartfónmi Samsung umožňujú prijímať hovor (Gear 2 a Gear 2 Neo), čítať SMS a e-maily, upozorňujú na dôležité udalosti z aplikácie S Plánovač a majú rad ďalších praktických funkcií.

Samsung Gear Fit

Samsung Gear Fit perfektne sedí na zápästí a disponuje dobre čitateľným Super AMOLED displejom. Vďaka širokej ponuke fitness nástrojov je dokonalým trénerom, ktorý poskytuje na mieru vytvorené rady a odporúčania pre osobný tréning.

Samsung_Galaxy_Fit_02

Odporúčaná maloobchodná cena je 189 eur vrátane DPH. Cena náramku 24,90 eur s DPH. Dostupné farby: oranžová a šedá.

Samsung Gear 2

Hodinky Gear 2 majú priamo v hlavnej časti prístroja fotoaparát s rozlíšením 2 MPx. Novo sú vybavené aj infračerveným portom, pomocou ktorého je možné ovládať napríklad televízor. Dôvtipnou funkciou je tiež možnosť hľadania telefónu pomocou hodiniek. Keď telefón nemôžete nájsť, s pomocou hodiniek začne telefón vydávať zvuk a vy ho jednoducho nájdete. V predaji bude striebornošedá farba tela hodiniek s vymeniteľným čiernym pásikom. Odporúčaná maloobchodná cena je 299 eur vrátane DPH.

Samsung_Galaxy_Gear_01

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo disponuje funkciami hodiniek Gear 2, rozdiel je ale v absencii vstavaného fotoaparátu. Rovnako ako s Gear 2 s ním môžete vybaviť hovor, prečítať si SMS, e-mail alebo využiť vstavaný hudobný prehrávač s možnosťou pripojenia na Bluetooth slúchadlá. V ponuke bude čierne telo hodiniek s čiernym vymeniteľným pásikom. Odporúčaná maloobchodná cena je 199 eur vrátane DPH. Gear 2 a Gear 2 Neo – cena náramku 49,90 eur s DPH. Ponúkané farby: hnedá, oranžová a šedá.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno