Domov Novinky Samsung Galaxy Tab Active zvýši zabezpečenie a produktivitu

Samsung Galaxy Tab Active zvýši zabezpečenie a produktivitu

Zdielať

Samsung-Galaxy-Tab-Active-01Tablet Samsung Galaxy Tab Active ponúka kompletné funkcie založené na výkone, odolnosti a zabezpečení. Vyznačuje sa odolným, prenosným prevedením, ktoré zahŕňa ochranný kryt, robustné elektronické pero C-Pen alebo vymeniteľnú batériu. Umožňuje tak profesionálom pracovať bez obmedzení v kancelárii aj mimo nej. Tablet podporuje platformu Samsung Knox, ktorá rieši komplexné mobilné zabezpečenie tým, že uchováva aplikácie a dáta v zabezpečenom priestore. Tablet je chránený aj proti vonkajším vplyvom – je odolný proti vode a prachu podľa certifikácie IP67 a vďaka odolnému anti-shock krytu odolá pádu z výšky 1,2 metra.

V hornej časti ochranného krytu je umiestnené robustné elektronické pero C-Pen, ktoré umožňuje ovládať zariadenie s 8-palcovým WXGA displejom aj v pracovných rukaviciach. Takmer nepretržité pracovné nasadenie zaisťuje batéria so životnosťou až 10 hodín. V prípade potreby umožňuje navyše táto odnímateľná batéria rýchlu a jednoduchú výmenu za novú. Aby tablet vydržal naozaj dlho, má tiež režim maximálnej úspory energie.

Samsung-Galaxy-Tab-Active-02

Vstavaná koncovka POGO pre nabíjanie zabraňuje poškodeniu micro-USB konektora a zároveň umožňuje nabiť niekoľko zariadení súčasne. K tabletu je možné si prikúpiť aj LAN/USB Hub adaptér (ET UP900UBEGWW), a tým získať dva USB porty a jeden Ethernet port pre pripojenie sieťového kábla (RJ45). Tablet je dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 419 eur s DPH (verzia Wi-Fi) a 510 eur s DPH (verzia LTE).

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno