Domov Novinky Samsung Galaxy Tab 3 Kids – prvý tablet špeciálne pre deti

Samsung Galaxy Tab 3 Kids – prvý tablet špeciálne pre deti

Zdielať

Samsung Galaxy Tab3 KidsSamsung tento týždeň začne na slovenskom trhu predávať svoj ​​prvý detský tablet Galaxy Tab 3 Kids. Ten si získal pozornosť svojím bohatým, interaktívnym a vzdelávacím obsahom. K tabletu sú ako bonus zadarmo puzdro Kids Case a detský stylus v hodnote 39,90 € s DPH.

Obal Kids Case uľahčuje deťom držanie tabletu a umožňuje im používať tablet v stojane v rôznych polohách. Súčasťou obalu Kids Case bude aj ergonomické pero C Pen. To môžu deti používať na zábavné maľovanie, ktoré nezanecháva stopy na iných predmetoch v domácnosti. Súčasťou balenia je aj oranžové gumové puzdro, ktoré slúži ako ochrana tabletu pri páde.

Skvelý vianočný darček predstavuje detský tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids, ktorý sa na Slovensku začne predávať už tento týždeň. V ponuke je navyše s puzdrom Kids Case a detským stylusom C Pen zadarmo.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids má celý rad predinštalovaných detských aplikácií vrátane šiestich lokálnych – Funny Road Trip a päť aplikácií pre výučbu abecedy a počítanie so spoločným názvom Sunčica. Používatelia majú tiež prístup do virtuálneho Detského obchodu, ktorý je zameraný na obsah využívajúci technológie pri vzdelávaní detí. Tento obsah je tvorený vzdelávacími, hernými i zábavnými aplikáciami a elektronickými knihami. Aby rodičia mali nad obsahom kontrolu, je stiahnutie obsahu možné iba po zadaní rodičovského hesla.

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids je vybavený funkciou časového zámku, ktorý rodičom umožňuje nastaviť konkrétne časové rozmedzie, v ktorom môžu deti tablet používať. Ihneď, ako vyhradený čas vyprší, objaví sa obrazovka, ktorá informuje o uzamknutí prístroja a tablet je možné odomknúť iba pomocou hesla, ktoré zadá rodič alebo iný dospelý. Táto funkcia umožní rodičom dohliadnuť na to, aby ich deti netrávili s inteligentnými zariadeniami nadmerné množstvo času. Rovnako tak môžu rodičia obmedziť aplikácie a hry, ktoré sa deťom v ich prostredí zobrazia.

Technické parametre

Samsung Galaxy Tab 3 Kids je vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz, 3Mpix fotoaparátom na zadnej strane a 1,3 Mpix fotoaparátom na prednej strane. Ponúka tak výkon aj funkčné vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre tablety z radu Samsung Galaxy. Prístroj je pritom navrhnutý tak, aby deťom poskytol zábavnú a interaktívnu skúsenosť.

Na Slovensku sa začne predávať za cenu 249 € s DPH.

Produktové špecifikácie Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Siete

Wi-Fi

Procesor

dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz

Displej

7-palcový WSVGA (1024×600, 170ppi) TFT

OS

Android 4.1

Fotoaparát

Hlavný (zadný): 3 Mpix
Doplnkový (predný): 1,3 Mpix

Video

MPEG4, H.264, H.263, WMV
Prehrávanie: 1080p Full HD @ 30fps

Audio

MP3, OGG, AC3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WAV, FLAC

Funkcie a služby týkajúce sa obsahu

Samsung Apps / Kid’s Store
Google Mobile Services: Google Search, Gmail, Google Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Maps (Turn-by-turn Navigation), Google Now

Konektivita

WiFi a/b/g/n (2.4/5GHz), WiFi Channel Bonding, WiFi Direct
Bluetooth 3.0
USB 2.0

Pamäť

8 GB interná pamäť + 1 GB (RAM)
microSD slot (až do 32 GB)

Rozmery

Rozmery

111,1 x 188 x 9,9 mm

Váha

302 g

Farba

Žltá

Batéria

Štandardná batéria Li-ion 4 000 mAh

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno