Domov Novinky Samsung Galaxy S7 uniká na prvých snímkach

Samsung Galaxy S7 uniká na prvých snímkach

Zdielať

Nie je ďaleko do začiatku MWC 2016 v Barcelone, kde sa má Galaxy S7 21.2. predstaviť vo svojej plnej kráse, ale more únikov práve vyplavilo na súš prvý reálny snímok zadnej strany telefónu.

Galaxy-S7-uniky_01

Snímka pochádza z Vietnamu a vyzerá veľmi uveriteľne. Zariadenie má zahnutý chrbát a veľmi zle hodnotený vystúplý fotoaparát je už takmer úplne v jednej rovine so zvyškom zariadenia. Vzhľadom k zlému osvetleniu je tiež veľmi ťažko spoznať, či sa jedná o sklenený alebo lesklý plastový chrbát. Výrazný rámček obiehajúci telefón je ale veľmi rýchlo odhalený a jednať sa bude skôr o magnéziový rám, než o hliníkový.

Galaxy-S7-uniky_02

Pokiaľ sa jedná o ďalšie špecifikácie, ktoré sa zatiaľ pohybujú na prílivových vlnách, tak by mal telefón obsahovať čipsety Qualcomm Snapdragon 820 či Exynos 8890. Špekuluje sa aj o lepšej batérii s výdržou až dva dni intenzívneho nasadenia a nabíjanie z nuly na sto počas 30 minút, čo sa ale moc reálne nejaví. Necháme sa prekvapiť, čo pre nás Samsung prichystá.

Aktualizácia:

Z Vietnamu unikla ďalšia snímka – tentokrát zobrazuje telefón z prednej strany a poukazuje na jeho výkon v otvorenom AnTuTu benchmarku.

Galaxy-S7-uniky_03

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokGoogle rozdáva 2GB priestoru na Drive
Nasledujúci článokMicrosoft zverejnil čísla z Windows Store
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno