Domov Novinky Samsung Galaxy S5 Zoom príde s 19 MPx fotoaparátom

Samsung Galaxy S5 Zoom príde s 19 MPx fotoaparátom

Zdielať

Samsung-Galaxy-S4-Zoom9Spoločnosť Samsung sa chystá ďalší produkt z radu smartfónov s vysúvacím objektívom (Zoom). Volať sa má Galaxy S5 Zoom a dorazil do databázy GFXBench, čím odhalil niekoľko kľúčových špecifikácii. Prístroj je označený číslom modelu SM-C115 a bol testovaný od začiatku tohto roka.

Samsung Galaxy S5 Zoom má hlavný 19 MPx fotoaparát, ktorým môžete nahrávať 1080p video, aspoň tak sa to podarilo odhaliť. K dispozícii je aj predný 2 MPx fotoaparát s rozlíšením 1080p. Hybridný smartfón ponúka oproti Galaxy S4 Zoom väčší displej a to 4,8 palcov s rozlíšením 720p, pravdepodobne Super AMOLED.

Galaxy S5-specTen je poháňaný procesorom Samsung Exynos 5 Hexa, rovnaký procesor ako v Galaxy Note 3 Neo. GFX Bench zistil, že je taktovaný na 1,3 GHz, ktorý by mal mať štyri jadra Cortex-A7 a dve jadra Cortex-A15S taktované na 1,7 GHz. Čipová sada taktiež ponúka 2 GB RAM a grafiku Mali-624. Samsung Galaxy S5 zoom bežal na operačnom systéme Android 4.4.2 a vyzerá to tak, že bude mať 16 GB vnútornej pamäte s veľkým priestorom vyhradenej pamäte pre operačný systém a TouchWiz. Prístroj bude obsahovať NFC pripojenie a samozrejme slot pre SIM kartu a taktiež slot na microSD pamäťovú kartu.

Zdroj: GSMarena, GFX Bench

Zdielať
Predchádzajúci článokObjavili sa údajné fotky iOS 8 a ukazujú nové aplikácie
Nasledujúci článokSpoločnosť Acer H5380BD premení domov na kino
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno