Domov Novinky Samsung Galaxy S5 bude predstavený 24. februára

Samsung Galaxy S5 bude predstavený 24. februára

Zdielať

Samsung Unpacked 5Samsung oznámil čas a dátum jeho ďalšieho Unpacked Eventu. Kórejský gigant zariadenie Samsung Galaxy S5 predstaví tento mesiac, 24. februára v Barcelone, priamo na MWC.

Pozvánky obsahujú viac ako náznak, že Samsung Galaxy S5 bude predstavený v priebehu akcie. Tak ako aj Unpack 4 bol predstavený Galaxy S4 tak to zrejme bude aj tento rok. Ako si môžte všimnúť na obrázku ide o epizódu 1. Môžme predpokladať, že epizóda 2 príde v priebehu jesene ako to bolo počas minulého roka kedy predstavil Note 3 a Gear.

Potenciálny vzhľad Samsung Galaxy S5 počas Mobile World Congress zaručuje veľa pozornosti. Hovorí sa, že Samsung Galaxy S5 príde s 2K rozlíšením displeja a 16 MPx, f/2.2 fotoaparátom. Smartfón prinesie zrejme aj nové užívateľské rozhranie TouchWiz a Android 4.4.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Gigabyte GSmart Sierra S1
Nasledujúci článokO2: neobmedzené volania aj bonus pri dobití kreditu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno