Domov Novinky Samsung Galaxy S3 Slim predstavený

Samsung Galaxy S3 Slim predstavený

Zdielať

Samsung Galaxy S3 Slim-1Samsung v tichosti predstavila nový smartfón Samsung Galaxy S3 Slim na brazílskom trhu. Názov je trochu zavádzajúci pretože špecifikácie pre S3 Slim sú horšie ako pôvodná vlajková loď Galaxy S3, ktorá bola predstavená pred dvoma rokmi. Smartfón prichádza od výroby s operačným systémom Android 4.2. Novinka má 4,5 palcový displej s rozlíšením 960×540 pixelov.

Taktiež prichádza iba s 8 GB vnútornou pamäťou a 1 GB RAM. O pohon sa postará štvorjadrový procesor taktovaný na 1,2 GHz. Na fotografovanie poslúži 5 MPx zadný fotoaparát pri ktorom je LED blesk. V prednej časti nad displejom je k dispozícii VGA fotoaparát. Smartfón je k dispozícii v čiernej a bielej farebnej variante. Rozmery smartfónu sú 133×66×9.7 mm a hmotnosť 139 gramov.

Zatiaľ sa smartfón objavil len na brazílskej webovej stránke spoločnosti Samsung, ale nebude prekvapením ak sa smartfón objavy aj na ďalšom rozvíjajúcom sa trhu. Cena  Galaxy S3 Slim zatiaľ nebola stanovená.

Zdroj: Samsung Brazília

Zdielať
Predchádzajúci článokMS Office pre iPad bude predstavený tento mesiac
Nasledujúci článokSmart All-in-One monitory od AOC prichádzajú na trh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno