Domov Novinky Samsung Galaxy Note 4 prináša vylepšené príslušenstvo

Samsung Galaxy Note 4 prináša vylepšené príslušenstvo

Zdielať

Samsung Galaxy Note 4 02Príslušenstvo pre Galaxy Note 4 sa počas nasledujúcich dní a týždňov začne predávať na slovenskom trhu. Nebudú chýbať doplnky v podobe pestrofarebných flipových puzdier, zadných krytov či súprav pre bezdrôtové dobíjanie. Super AMOLED displej smartfónu Galaxy Note 4 o veľkosti 5,7 palcov a s rozlíšením Quad HD sprostredkováva jasný obraz s lepšími pozorovacími uhlami a veľmi rýchlou odozvou. Technológia je ideálna na prechádzanie webov a čítanie elektronických kníh.

V kombinácii s perom S-Pen má veľké možnosti použitia. Ďalšími prednosťami sú zrýchlené nabíjanie, redukcia hluku pri hovore v rušnom prostredí, režim extrémneho šetrenia energie či zdokonalený snímač odtlačkov prstov pre ochranu osobných dát. V ponuke príslušenstva značky Samsung je LED flipové puzdro, ktoré chráni displej a súčasne jeho majiteľa informuje o zmeškaných udalostiach a ďalších informáciách, ako sú napríklad čas, prichádzajúci hovor či správa alebo stav batérie.

Displej smartfónu pritom môže zostať vypnutý, pretože toto špeciálne flipové puzdro má v sebe zabudované LED diódy, ktoré notifikácie graficky zobrazujú. Puzdro sa nasadzuje namiesto samotného zadného krytu, čím dochádza k prepojeniu s telefónom. K dispozícii bude v čiernom, zlatom a vínovom prevedení za 59,90 eur.

Samsung Galaxy Note 4 LED Flip puzdro

Zadný kryt vyrobený z polykarbonátu bezpečne ochráni pred nárazmi a poškriabaním. Súčasne umožňuje jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám, ako je napríklad USB port, konektor na slúchadlá, ovládanie hlasitosti a tlačidlo napájania. K dispozícii bude v čiernom, modrom alebo červenom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 21,90 eur.

Ku smartfónu si môžu používatelia zaobstarať niektoré z širokej ponuky puzdier rôznych farieb i typov. Okrem klasického hladkého prevedenia majú flipové puzdra S View a flipové puzdra s vreckom najnovšie tiež zaujímavý členitý dizajn. K dispozícii sú vo farbách čierna, biela, svetlo tyrkysová, ružová, zlatá a slivková. Odporúčaná maloobchodná cena flipového puzdra S View v hladkom aj členitom prevedení bude 43,90 eur s DPH a flipového puzdra s vreckom v hladkom aj členitom prevedení 24,90 eur.

Samsung Galaxy Note 4 Flip puzdro clenity dizajn

Vďaka praktickej súprave pre bezdrôtové nabíjanie stačí smartfón so špeciálnym nabíjacím krytom položiť na podložku Charger Pad a telefón sa začne automaticky nabíjať. Súprava sa skladá z nabíjacieho krytu (iba zadný, či variant S View) a podložky. Kryty budú k dispozícii v čiernej a bielej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena bezdrôtovej nabíjacej súpravy so zadným krytom bude 54,90 eur, cena súpravy s puzdrom S View 74,90 eur.

Pripojením 11-pinového MicroUSB konektora ku Note 4 vytvoríte stanicu HDMI. Pomocou štandardného HDMI kábla je potom možné smartfón jednoducho prepojiť s domácim kinom alebo monitorom. A na svoje si prídu aj majitelia Ultra HD televízorov a monitorov. Redukcia totiž podporuje prenos videa s rozlíšením až 4K vďaka štandardu MHL 3.0 (30 fps). Redukcia nevyžaduje pripojenie k zdroju. Cena 44,90 eur.

Samsung Galaxy Note 4 HDMI redukcia MHL 3.0

Záložná batéria zvyšuje výdrž v situáciách, kedy ho nemožno dobiť cez elektrickú sieť. Kapacita 9 500 mAh je dostatočná na opakované dobíjanie cez integrovaný microUSB kábel. Externá batéria zároveň obsahuje ešte jeden USB konektor pre nabíjanie ďalšieho zariadenia. O priebehu nabíjania informujú tri farebné LED indikátory. Externá batéria s kapacitou 9 500 mAh v čiernom alebo bielom prevedení bude stáť 74,90 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno