Domov Novinky Samsung Galaxy Note 4 bude dostupný od piatku

Samsung Galaxy Note 4 bude dostupný od piatku

Zdielať

Samsung Galaxy Note 4 01Najnovší model z kategórie Note bude už za pár dní v predaji na slovenskom trhu. Svojich priaznivcov si získa dizajnom s kovovým rámikom,  funkciami s využitím pera S Pen a super rýchlym nabíjaním. Unikátne zariadenie z portfólia spoločnosti Samsung, Galaxy Note 4, prichádza na slovenský trh. Pre novinku je charakteristické integrované elektronické pero S Pen a rozšírené funkcie, ktoré toto pero využívajú.

Z klasického smartfónu sa tak stáva jedinečný nástroj, ktorý motivuje kreatívnu tvorbu a spracovanie obsahu, ale aj prístroj pre praktické pracovné využitie. Záujemcovia si budú môcť vybrať z dvoch farebných prevedení – čiernej a bielej.

Smartfón má 5,7-palcový Quad HD (2560×1440 px) Super AMOLED displej. Veľká obrazovka umožňuje vďaka funkcii viacerých okien robiť viac vecí súčasne. Používateľ si sám zvolí, či chce konkrétnu aplikáciu otvoriť na celú obrazovku, v jej polovici, alebo ako pop-up okno, a jednoducho tiež posúva jednotlivé okná po obrazovke pomocou prsta alebo pera. Viac o nedávno predstavenej novinke sme písali tu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N7505 Galaxy Note 3 NEO poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Samsung N9005 Galaxy Note 3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno