Domov Novinky Samsung Galaxy Note 3 v jesenných farbách

Samsung Galaxy Note 3 v jesenných farbách

Zdielať

Samsung_Galaxy_Note_3_Flip_GP_nabijanieSamsung Galaxy Note 3 sa inšpiroval jeseňou a ponúka puzdra vo farbách padajúceho lístia. Okrem nich je k dispozícii napríklad balík pre bezdrôtové nabíjanie alebo Game Pad.

Jeseň nielen za oknami

Odolné flipové puzdro s koženým vzorom dokonale ladí s dizajnom nového smartfónu Samsung Galaxy Note 3. Je k dispozícii v širokej palete jesenných farieb a okrem originálneho prevedenia nechýbajú ani funkčné vlastnosti – funkcia Auto Wake-Up prebudí telefón vo chvíli, keď kryt odklopíte. Puzdro má aj kapsu, kam si používatelia môžu uložiť napríklad vizitky. K dispozícii bude vo farbách: čierna, biela, oranžová, ružová, béžová, svetlomodrá, tmavomodrá. Odporúčaná maloobchodná cena: 45,90 € s DPH.

Samsung_Galaxy_Note_3_Flip_puzdro_01

Ďalším variantom je vylepšené flipové puzdro S-view, ktoré vďaka priehľadnému okienku umožňuje kontrolovať jediným pohľadom stav vášho prístroja, aby nebolo nutné kryt odklápať. Takisto je možné fotografovať bez nutnosti otvorenia puzdra. Vďaka jeho vylepšeným funkciám môžete pri zatvorenom puzdre meniť farbu pozadia displeja a dosiahnuť tak dokonalé zladenie. Rovnako ako u flipového puzdra s vreckom platí, že sa telefón automaticky aktivuje ihneď pri otvorení krytu a súčasne sa telefón automaticky zamkne, keď kryt zatvoríte. K dispozícii bude vo farbách: čierna, biela, oranžová, ružová, béžová, svetlomodrá, tmavomodrá. Odporúčaná maloobchodná cena: 59,90€ s DPH.

Samsung_Galaxy_Note_3_Flip_puzdro_02

Balík pre bezdrôtové nabíjanie

Samsung Galaxy Note 3 už nepotrebuje na dobíjanie káble. S novým balíkom pre bezdrôtové nabíjanie S-charger to zvládne bezdrôtovo. Jeho súčasťou je podložka a špeciálny kryt, ktorý má v sebe zabudovanú indukčnú cievku. Telefón potom jednoducho položíte na podložku a nemusíte sa o nič viac starať – prístroj sa začne nabíjať automaticky. A pre tých, ktorí túžia bezdrôtovo nabíjať, ale mať aj zatvárací kryt, pripravil Samsung v bielom a čiernom prevedení flipové puzdro S-view Wireless pre bezdrôtové nabíjanie (79,90€ s DPH). Odporúčaná maloobchodná cena zadného krytu S charger pre bezdrôtové nabíjanie je 41,90€ s DPH. Odporúčaná maloobchodná cena balíka S charger Kit pre bezdrôtové nabíjanie je 79,90€ s DPH.

Samsung_Galaxy_Note_3_Game_pad

Game Pad

Samsung Galaxy Note 3 poteší veľkosťou svojho displeja priaznivcov mobilných hier, na ktorých spoločnosť Samsung myslí aj pri vývoji príslušenstva. Nový Game Pad ľahko bezdrôtovo prepojíte prostredníctvom Bluetooth s Note 3 a užijete si pohodlné hranie najnovších hier bez obmedzenia, kdekoľvek a kedykoľvek chcete. K dispozícii bude v čiernom prevedení. Odporúčaná maloobchodná cena je 99,90€ s DPH.

Príslušenstvo však týmto nekončí. Okrem spomínaných zariadení nechýba napríklad nabíjací balík s extra batériou (39,90€ s DPH), držiak do auta (29,90€ s DPH) či ochranná fólia na displej za 14,90€ s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno