Domov Novinky Samsung Galaxy Note 3 už budúci týždeň v predaji

Samsung Galaxy Note 3 už budúci týždeň v predaji

Zdielať

Nedočkaví záujemcovia zo Slovenska si budú mať možnosť kúpiť v rovnaký deň ako fanúšikovia z iných krajín očakávanú novinku – Samsung Galaxy Note 3. Najnovší Note, ktorý bol predstavený počas nedávneho veľtrhu IFA v Berlíne, sa začne aj na slovenskom trhu predávať už v stredu 25. septembra.

„Zákazníci a fanúšikovi nového Galaxy Note 3 sa v ďalších týždňoch môžu tešiť aj na množstvo doplnkového príslušenstva vrátane predstavených hodiniek Galaxy Gear. Pre prvých a naozaj skalných fanúšikov je pripravená aj špeciálna akcia, ktorú čoskoro ohlásime,“ uviedol Ivan Kapec, produktový manažér divízie Telco spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy Note 3 je vybavený 5,7-palcovým displejom Super AMOLED s Full HD rozlíšením, telo prístroja je hrubé len 8,3 mm a váži 168 gramov. Batéria má kapacitu 3 200 mAh. Na zadnej strane je vybavený fotoaparátom s rozlíšením 13 megapixlov s inteligentnou stabilizáciou a LED bleskom s vysokou hodnotou indexu podania farieb (CRI). Používateľom tak umožňuje ostro a kvalitne zachytiť všetko, čo prežívajú, a to aj pri zlom osvetlení alebo v akčných situáciách. Samsung Galaxy Note 3 podporuje najnovšie technológie LTE (agregáciu kanálov CAT4) a podporuje najvyšší počet frekvencií. Je tiež vybavený vo svojom odbore najväčšou operačnou pamäťou RAM s veľkosťou 3 GB, ktorá zaručuje väčšiu rýchlosť a vyšší výkon prístroja.

samsung_galaxy_note_3

Súčasťou Galaxy Note 3 je aj vylepšené pero S Pen, ktoré novo definuje a modernizuje klasické písanie poznámok a ponúka možnosť jednoducho vykonávať každodenné úkony. Jedným kliknutím na displej prístroja sa aktivuje Príkaz ukázaním (Air Command), ktorý ponúka päť užitočných funkcií zjednodušujúcich a urýchľujúcich prácu s prístrojom. Pri použití funkcie Príkaz ukázaním už používatelia nemusia prepínať medzi obrazovkami, pamätať si príkazy ani prehľadávať rôzne menu.

Ak sa zákazníci rozhodnú vybrať k svojmu obľúbenému predajcovi mobilných telefónov či elektroniky pre Samsung Galaxy Note 3, odporúčame si vopred overiť dostupnosť. V nasledujúcich dňoch by sa mal postupne objaviť v celej distribučnej sieti.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno