Domov Novinky Samsung Galaxy Note 12.2 sa objavil v AnTuTu Benchmark

Samsung Galaxy Note 12.2 sa objavil v AnTuTu Benchmark

Zdielať

note-12-2

Už dávno sa objavovali informácie, že Samsung chystá mimoriadne veľký tablet. Šlo o dohad, že spoločnosť by mohla pracovať na 12.2 palcovom Goliášovi. Cez leto sa začali hromadiť dôkazy pre toto zariadenie s vysokým rozlíšením displeja 2560×1600 pixelov a objavilo sa niekoľko čísiel modelu: SM-P900, P901-SM a SM-P905.

Potom sa na začiatku septembra, objavil možný obrázok tabletu, ktorý údajne nesie názov Galaxy Note 12.2. Dnes sa tento “chlapík” pripomenul znova a tablet sa objavil v niektorých výsledkoch benchmarkov a objavil sa aj v databáze Bluetooth SIG. Tentoraz sa ukázali na modely SM-P905 a SM-P905V. V AnTuTu porovnávacie údaje ukazujú očakávané rozlíšenie a potvrdzuje aj špecifikácie, ako je procesor Snapdragon 800, 32 GB vnútorná pamäť a 3 GB RAM. 

Note 12.2 antutu

Zatiaľ neboli odhalené ďalšie parametre.  V minulosti väčšina predchádzajúcich modelov Note  niesli písmeno “N” v ich označení. No ak sa pozrieme na tohtoročný model Note 10.1 (2014) má  rovnaké označenie SM-P. Takže to vyzerá tak, že to je celkom pravdepodobné, že ide o ďalšie zariadenie do rodiny Note.

Zdroj: Pocketnow a Antutu

Zdielať
Predchádzajúci článokDva nové headsety Ceres v podaní CM Storm
Nasledujúci článokRecenzia: Huawei Ascend P6
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno