Domov Novinky Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) sa začína predávať

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) sa začína predávať

Zdielať

Samsung_Galaxy_Note_10.1_2014_02Spoločnosť Samsung začne tento týždeň na slovenskom trhu predávať vylepšenú verziu tabletu Galaxy Note 10.1 (edícia 2014). Prví záujemcovia ho môžu získať vo verzii WiFi s 32GB pamäťou za 639 € s DPH. O týždeň neskôr sa na pultoch objaví aj verzia s LTE dátovým pripojením s 32GB pamäťou za 759 € s DPH.

Samsung Galaxy Note 10.1 (edícia 2014) je vďaka svojim hardvérovým komponentom a množstvu funkcií originálnym zariadením kombinujúcim vysokú produktivitu a mobilitu. S pomocou pokročilého integrovaného pera S Pen je tablet ideálnym prostriedkom ako na kreatívne tvorenie obsahu, tak aj na každodennú komunikáciu s okolím. Bohatšie možnosti zobrazenia sú dané najmä vylepšeným multitaskingom a displejom s veľkosťou 10,1 palca s rozlíšením 2560×1600, teda so štvornásobnou hustotou pixelov oproti pôvodnému tabletu Galaxy Note 10.1. Okrem vylepšených vlastností tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 čaká na nových majiteľov exkluzívny predplatený obsah.

Forma a obsah

Nový model Samsung Galaxy Note 10.1 pre rok 2014 sa vyznačuje pokročilými technickými parametrami – 3GB operačná pamäť, vo verzii WiFi je poháňaný 1,9 GHz osemjadrovým procesorom (pre jednoduchšie úlohy idú využívané 4 jadrá na nižší výkon, pre náročnejšie úlohy sa aktivuje druhý štvorjadrový procesor s vyšším taktom), vo verzii LTE, ktorá samozrejme podporuje aj 2G a 3G dátové prenosy, potom 2,3GHz štvorjadrovým procesorom. Okrem toho získalo toto zariadenie nový dizajn v podobe elegantného tenkého rámika a plastického reliéfu na zadnom kryte, vďaka čomu je tablet moderný a ľahko prenosný.

Užívateľské riešenie na spôsob časopisu umožňuje zorganizovať si na jednom paneli svoje obľúbené zdroje, či už sa pozeráte na video alebo čítate časopisy či e-knihy. Pridanou hodnotou pre používateľov je exkluzívny predplatený obsah, rovnako ako obsah využívajúci prednosti ovládania pera S Pen.

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

– 32 GB, Wi-Fi, biela
Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab SM-P6000ZWEXEZ poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB, Wi-Fi, čierna
Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab SM-P6000ZKEXEZ poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB, Wi-Fi + LTE, biela
Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab SM-P6050ZWEXEZ poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB, Wi-Fi + LTE, čierna
Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab SM-P6050ZKEXEZ poskytuje server Heureka.sk

Exkluzívne aplikácie a služby zadarmo

  • Aplikácia pre nácvik písma Comenia Script, ktoré je schválené ako alternatívne písmo pre výučbu na ZŠ, sa skladá zo šiestich aktivít, ktoré zábavnou formou učia deti písať. K dispozícii na stiahnutie na Samsung Apps.
  • 50 GB voľného miesta na cloudovom úložisku Dropbox počas dvoch rokov.
  • Twitter fot tablet je špeciálne upravený klient služby Twitter, ktorý na tabletoch Samsung Galaxy Note 10.1 (edícia 2014) umožňuje využitie pera S Pen pre jednoduché tweetovanie a je začlenený do funkcie Viac okien. Tá zaistí súčasné otvorenie dvoch aplikácií a ich zobrazenie na displeji ako napríklad v počítači.
  • Výkladový slovník Oxford Advanced Learner’s AZ, ktorý obsahuje 184 000 anglických slovíčok a fráz s vysvetlením významov. Na stiahnutie na Samsung Apps.

„Pripravili sme pre svojich zákazníkov exkluzívne aplikácie, ktoré naplno využijú potenciál nového tabletu Galaxy Note 10.1 v edícii 2014. Veríme, že ich nové funkcie milo prekvapia a že im maximálne zjednodušia a spríjemnia ich každodenný život,” hovorí Jan Vaníček, Content Manager pre mobilnú divíziu spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno