Domov Novinky Samsung Galaxy Camera 2: ideálny kandidát pre váš nový fotoaparát

Samsung Galaxy Camera 2: ideálny kandidát pre váš nový fotoaparát

Zdielať

samsung-galaxy-camera-2-1Samsung, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, uviedla aj na slovenský trh Samsung Galaxy Camera 2, nástupcu úspešného a mnohokrát oceňovaného modelu Samsung Galaxy Camera.

Samsung Galaxy Camera 2 umožňuje používateľom úplne využívať výhody platformy Android. Ovládanie je oveľa intuitívnejšie a reakcie prístroja veľmi rýchle. Používatelia sa veľmi jednoducho zorientujú v jednotlivých funkciách a môžu sa tak sústrediť len na správny moment pre perfektnú fotografiu namiesto zložitého nastavovania prístroja. Vďaka zvýšenej životnosti batérie (2000 mAh) sa tento fotoaparát stane obľúbeným partnerom pri akejkoľvek príležitosti. Odporúčaná cena Samsung Galaxy Camera 2 je 429 € vrátane DPH.

Samsung Galaxy Camera 2 robí zábery výnimočnej kvality. Jeho super jasný 16 MPx snímač CMOS BSI vytvára živý obraz, ktorý je zároveň veľmi ostrý a bohatý na farby, čo zachyteným snímkam zaisťuje dokonalý jas. S 21-násobným optickým zoomom sa môžu fotografi priblížiť k objektom bližšie, než kedy predtým. Samsung Galaxy Camera 2 sa vyznačuje ultra vysokou rýchlosťou a to predovšetkým vďaka upgradu procesora na 1,6 GHz štvorjadrový procesor, ktorý podporuje 2 GB RAM. Interná pamäť je prepojená s cloudovým úložiskom Dropbox, ktorý vďaka exkluzívnej ponuke poskytuje používateľom 50 GB voľného priestoru počas dvoch rokov, takže sa fotografi už nemusia obávať nedostatku pamäte.

samsung-galaxy-camera-2-3

Zdieľanie získaných fotografií na Samsung Galaxy Camera 2 sa stáva veľmi jednoduché vďaka pokročilým Wi-Fi a NFC technológiám. Fotoaparát je vybavený novou funkciou „Tag & Go“, ktorá uľahčuje prepojenie Galaxy Camera 2 s ďalšími inteligentnými telefónmi a zariadeniami, ktoré sú vybavené NFC technológiou, takže vytvorené fotografie je možné prezerať v celom rade zariadení. Funkcia Photo Beam zabezpečí, že snímka ktorú si práve používateľ pozerá vo svojom fotoaparáte, je automaticky odoslaná do spárovaných zariadení, zatiaľ čo funkcia Mobile Link umožní vybrať fotky, ktoré chcú preniesť do svojho smartfónu. Samsung Galaxy Camera 2 je vybavená funkciou Remote Viewfinder, ktorá umožňuje ovládať fotoaparát pomocou smartfónu.

Vďaka funkcii Smart Mode si používatelia môžu vybrať z 28 prednastavených režimov fotografovania, ktoré dodávajú fotografiám profesionálny alebo tvorivý vzhľad. Tým, ktorí si nie sú istí, ktorý režim fotografovania si chcú vybrať, funkcia Smart Mode navrhne ten najvhodnejší vzhľadom na nasnímaný obrázok. Najprv analyzuje danú scénu, zohľadní svetelné podmienky, scenériu a objekty a následne odporučí optimálny inteligentný režim, aby urobená fotografia bola úplne dokonalá.

samsung-galaxy-camera-2-2

Aj videá môžu byť spestrené o unikátne efekty vďaka funkciám ako napr. Multi Motion Video, ktorá umožňuje nastaviť rýchlosť snímania a vytvorí tak zrýchlené alebo spomalené zábery. Filmy môžu byť zachytené až osemkrát pomalšie a naopak až osemkrát rýchlejšie, ako je bežné. Galaxy Camera 2 tiež fotografom uľahčuje používanie obľúbených aplikácií, ako je napríklad Paper Artist alebo Xtremera, a tak môžu upravovať svoje snímky priamo vo fotoaparáte. Galaxy Camera 2 bude v predaji v čiernej a bielej farbe.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba uvádza nové notebooky z rady Satellite C
Nasledujúci článokAplikácia O2 Guru vzdeláva a odporúča ako ovládať fóny
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno