Domov Nezaradené Samsung Galaxy A20e: Dobrá voľba od overenej značky

Samsung Galaxy A20e: Dobrá voľba od overenej značky

Zdielať

Smartfóny od spoločnosti Samsung patria medzi vyhľadávané a zároveň obľúbené voľby. V radoch telefónov možno nájsť výkonné telefóny aj modely, ktoré sú za rozumnú cenu.

Spoločnosť Samsung pokračuje v bezrámčekových displejoch, ktoré prinášajú prémiové rozlíšenie. Zároveň v nich objavíme aj výkonnú batériu, ktorá udrží inteligentné telefóny od Samsungu pripravené po celý deň na všetky nevyhnutné aktivity. Nie ste fanúšikmi zbytočne veľkých mobilov? Samsung Galaxy A20e vás nesklame. Bezrámčekový displej s uhlopriečkou 5,8‘‘ ponúkne svojim užívateľom rozlíšenie 1560×720 pixelov. Jeho cenová dostupnosť z neho robí ideálneho kandidáta pre každého, kto hľadá telefón s dobrým výkonom a možnosťou tvoriť krásne fotky.

Hlavná šošovka na zadnej strane sa pýši rozlíšením 13 Mpx a je sprevádzaná širokouhlou kamerou s rozlíšením 5 Mpx. Duálna zadná kamera Samsung Galaxy A20e dokáže každému poskytnúť fotografie, ktoré ho zaujmú na prvý pohľad. Na svoje si prídu i milovníci autoportrétov, pretože predná kamera má rozlíšenie 8 Mpx. Dnes požadujeme od svojich inteligentných telefónov, aby nám boli celý deň po ruke. Chceme mať všetko na dosah, a preto kladieme vysoké nároky na výdrž batérie. Samsung Galaxy A20e v sebe skrýva batériu s kapacitou 3 000 mAh, ktorá udrží telefón v chode počas celého dňa. Zároveň je možné telefón veľmi rýchlo nabiť vďaka USB-C a 15W nabíjačke.

Pre užívateľov ponúka tento špičkový mobil 32GB internej pamäte. Toto číslo však nie je konečné. Pamäť inteligentného telefónu máte možnosť rozšíriť použitím pamäťových kariet, ktoré sú šikovnou možnosťou najmä pre výlety, počas ktorých plánujete naozaj aktívne fotiť. Výkon zariadenia je zabezpečený osemjadrovým čipsetom a 3GB RAM. Medzi cenou, prémiovým výkonom a výdržou nepotrebujete robiť kompromisy. Samsung Galaxy A20e vám ponúkne všetko v jednom zariadení. Tak sa o tom presvedčte.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno