Domov Novinky Samsung Developer Day na Mobile World Congress 2014

Samsung Developer Day na Mobile World Congress 2014

Zdielať

Samsung-LogoNa tohtoročnej svetovej výstave Mobile World Congress predstaví Samsung najnovšie verzie vývojárskych balíkov Samsung Software Development Kit pre rok 2014. Prvýkrát tu budú predstavené aj aplikácie, ktoré vyvinuli partneri spoločnosti práve s ich využitím. Akcia sa na MWC koná každoročne od roku 2011.

Tento rok Samsung predstaví najnovšie vývojárske balíky Samsung Software Development Kit (Samsung SDK) a úplne po prvýkrát budú pri tejto príležitosti predstavené  tiež výstavné stánky s aplikáciami, ktoré vyvinuli partneri spoločnosti Samsung prostredníctvom týchto nástrojov.

Samsung Developer Day sa bude na MWC konať 26. februára 2014 vo výstavnom priestore Theater A v hale č 8.0. Jeho hlavnou náplňou bude predstavenie vylepšených vývojárskych balíčkov Samsung Mobile SDK, Samsung MultiScreen SDK a Samsung MultiScreen Gaming Platform. Súčasťou bude slávnostné odovzdávanie cien víťazom súťaže vo vývoji aplikácií a hier pre Galaxy S4 Samsung Smart App Challenge, ktorá prebiehala v roku 2013. Návštevníci sa môžu tešiť tiež na prezentáciu generálneho riaditeľa spoločnosti VisionMobile o najnovších trendoch vo vývoji mobilných aplikácií pre rok 2014, ktoré vychádzajú z doteraz najväčšieho prieskumu medzi viac ako 7000 mobilnými vývojármi.

Výstavné stánky s novými aplikáciami budú prístupné po celú dobu konania MWC v hale č 8.1. Okrem aplikácií vyvinutých partnermi spoločnosti Samsung za využitia jej technológií, aktuálneho balíčka SDK a nových služieb, bude návštevníkom názorne predvedený príklad chytrého mobilného života. Predstavené tu budú aj víťazné aplikácie súťaže Samsung Smart App Challenge. Výstavné stánky vývojárov spoločnosti Samsung sú prístupné pre všetkých návštevníkov MWC.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba predstavila nový rad televízorov
Nasledujúci článokASUS predstavil herný headset Cerberus
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno