Domov Novinky Samsung ChatON pre Android teraz podporuje SMS a MMS

Samsung ChatON pre Android teraz podporuje SMS a MMS

Zdielať

Samsung-ChatON-for-AndroidAko všetci vieme, Samsung má neoficiálne motto, že: “to čo spravíte vy, mi to môžeme urobiť lepšie.”

K dispozícii je samozrejme nešťastný incident s TouchWiz, ktorý sa skončil v niekoľkých súdnych sporoch, ale sú tu aj rôzne obchody obsah a aplikácie, ktoré Samsung vytvoril. Samsung ChatON je chat na zasielanie správ a teraz podporuje už aj SMS a MMS. Presne ako aj Hangout.

Dnes sme sa tiež dozvedeli, že Samsung pracuje na skupinovom videochate. Môžeme povedať, že sa vydali po stopách iMessage, alebo Facebook Messenger. Ako sa dalo čakať, spolu s bežnými funkciami správ, aktualizácia vám umožní použiť ChatON taktiež ako SMS klienta. Bohužiaľ, táto funkcia je momentálne k dispozícii len používateľom v Nemecku a Brazílii.
Samsung-ChatON-for-Android 2
Samsung hovorí, že funkcia pracuje najlepšie so smartfónmi Galaxy S3, Galaxy S4, Note 2 a Note 3, ale mal by fungovať na väčšine zariadení s operačným systémom Ice Cream Sandwich a vyššími. Zatiaľ nie je známe, či táto funkcia bude dostupná pre ďalšie regióny v blízkej dobe.
Zdroj: Phonearena
Zdielať
Predchádzajúci článokNa svete je hráčska „mašina“ s názvom Large Pixel Collider
Nasledujúci článokRecenzia: HTC One SV
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno