Domov Novinky Samsung a Swarovski: Exkluzívny obal pre Galaxy Note 3

Samsung a Swarovski: Exkluzívny obal pre Galaxy Note 3

Zdielať

Samsung a SwarovskiSamsung v spolupráci so značkou Swarovski vyšperkoval svojou VIP lounge a predstavil exkluzívny obal pre Galaxy Note 3 zo špeciálnej limitovanej edície. Ten si záujemcovia budú môcť kúpiť v USA. Samsung sa spojil so svetoznámou šperkárskou značkou Swarovski a počas ostro sledovanej módnej udalosti Mercedes-Benz Fashion Week FW14 (MBFW) spoločne vytvorili exkluzívne prostredie Samsung Galaxy Lounge.

Slávnostného uvedenia sa dočkala limitovaná edícia obalu pre Galaxy Note 3, ktorý je dokonalým prepojením dizajnu, modernej technológie a nadčasovej krásy kryštálov Swarovski. Samsung Galaxy Lounge (SGL) očarí krásou krištáľu, okrem iného v podobe na mieru „ušitej“ opony zo slávnych kryštálov. Samsung Lounge bude hostiť rad významných osobností zo sveta módy aj mimo neho. Modelkám, návrhárom a slávnym tváram z celého sveta tak ponúkne priestor, kde môžu uniknúť zhonu Mercedes-Benz Fashion Week a zoznámiť sa s technologickými novinkami značky Samsung.

Samsung a Swarovski spoločne vytvorili limitovanú edíciu obalu pre Galaxy Note 3, ktorá sa stane jedným z doplnkov jarnej sezóny. Kryt je posiaty nádhernými Swarovski kryštálmi v troch farebných variantoch. Vybrať si môžete buď elegantnú čiernu „Jet“ s kryštálmi Bermuda Blue, alebo kryty s metalickými kryštálmi Light Gold a striebrom. U všetkých navyše nájdete úchvatný a zároveň praktický náramok pripojený ku krytu. Ten dáva vyniknúť ďalšej dimenzii chytrého zariadenia – kráse, ktorá zdobí ženy po celom svete. Set krytu a náramku si záujemcovia môžu po obmedzenú dobu zakúpiť v obchode Swarovski na Piatej Avenue č 676 na Manhattane za cenu 299 amerických dolárov.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno