Domov Novinky Samsung a Apple: Budúce smartfóny bez rámu?

Samsung a Apple: Budúce smartfóny bez rámu?

Zdielať

iPhon conceptStále prichádzajú informácie, že Samsung Galaxy S5 ale aj ďalšia verzia smartfónu Apple iPhone príde s veľkým displejom a tenkým rámom po okraji. Správy priniesla aj kórejská stránka The Korea Herald. Podľa stránky Herald v priemyselných zdrojov, bude Samsung v nadchádzajúcej vlajkovej lodi ponúkať displej inch-to-inch a zároveň už nebude mať hardvérové tlačidlo home, ale tlačidlá budú na displeji.

V neposlednom rade bude Galaxy S5 zrejme mať senzor pre snímanie otlačkov prstov zabudované do dolných rohoch na displeji. Medzitým spoločnosť Apple môže testovať podobný displej inch-to-inch pre iPhone 6, kde sa očakáva, že ponúkne väčší displej, než jeho 4 palcový predchodca a taktiež odstránenie rámov by mohlo umožniť väčší displej bez navýšenia fyzickej veľkosti smartfónu. Podľa  The Korea Herald  sa môže Apple tiež zbaviť svojho domovského tlačidla pre zobrazenie so vstavaným snímačom odtlačkov prstov.

 

Samsung concept-1

Očakáva sa, že Samsung predstaví svoju novú vlajkovú loď už tento mesiac na Mobile World Congress (MWC). V prípade Apple to vidíme na predstavenie nového smartfónu pravdepodobne tak ako po minulé roky, teda v septembri, keďže to je čas, kedy Apple stále predstavuje svoje najnovšie zariadenia. Či to tak bude sa nechajme prekvapiť.

Zdroj: The Korea Herald

Zdielať
Predchádzajúci článokCanon predstavil EOS 1200D
Nasledujúci článokHrozby v online svete nemajú dopad len na jednotlivcov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno