Domov Novinky Rýchlejšie spracovanie dokumentov do systémov

Rýchlejšie spracovanie dokumentov do systémov

Zdielať

Epson_workforce-ds-510Zvýšte svoju produktivitu pri archivácii a distribúcii elektronických dokumentov pomocou nového radu skenerov Epson formátu A4 s vysokou rýchlosťou skenovania a technológiou Advanced Feed. Modely WorkForce DS-510 a DS-510N sú navrhnuté tak, aby zlepšili efektivitu práce a aby začlenenie do systémov správy dokumentov a cloudových systémov prebehlo bez problémov.

Tieto nové modely sa vyznačujú kompaktnými rozmermi, vysokými rýchlosťami skenovania až 26 str./min alebo 52 obr./min farebne aj čiernobielo a automatickým podávačom dokumentov (ADF) s kapacitou 50 strán formátu A4. Oba skenery ponúkajú jednofázové obojstranné skenovanie, hardwarovú kompresiu JPEG a detekciu podania dvoch listov pomocou ultrazvukového senzora.

Tieto všestranné zariadenia využívajú technológiu Advanced Feed, ktorá zabezpečuje  plynulé podávanie papiera a znižuje riziko podania viacerých strán. Zvyšujú tak spoľahlivosť skenovania pri spracovávaní veľkých dávok dokumentov.

V kombinácii s aplikáciou Epson Document Capture Pro sa môžete tešiť nielen na vysokú rýchlosť skenovania, ale aj na funkcie priameho skenovania s využitím voliteľnej jednotky sieťového rozhrania. Medzi tieto individuálne nastaviteľné funkcie patrí napr. skenovanie do e-mailu, skenovanie do Microsoft SharePoint a skenovanie do cloudu. Model WorkForce DS-510N podporuje pripojenie k sieti.

Tieto skenery dokumentov sú navrhnuté tak, aby zlepšili efektivitu práce a aby začlenenie do systémov správy dokumentov a cloudových systémov prebehlo bez problémov. Software EpsonScan ponúka širokú škálu funkcií vrátane rozpoznávania čiarových kódov, zónového rozpoznávania OCR a podpory ovládačov TWAIN, ISIS a WIA.

Epson_DS-510_office

Klientska a serverová verzia aplikácie Epson Document Capture Pro aj Document Capture for Mac urýchľujú prácu a umožňujú užívateľom snímať, prevádzať a distribuovať zoskenované informácie prakticky do akéhokoľvek úložiska dokumentov alebo systému správy dokumentov.

Patrick Perrot, senior produkt manažér spoločnosti Epson Europe pre riešenie a systémy správy dokumentov, dodáva: „Tieto skenery sú vybavené technológiou od spoločnosti Epson, ktorá je zárukou toho, že aj tie najzložitejšie úlohy zvládne bez ťažkostí úplne každý, dokonca aj bez nutnosti absolvovať nejaké špeciálne školenie. Spoločnosti preto zaznamenajú urýchlenie práce aj zvýšenie efektivity.

Technológia Epson ReadyScan LED nepotrebuje žiadny čas rozbehu, neobsahuje ortuť a môže sa pochváliť nízkou spotrebou energie. Naše skenery vďaka týmto funkciám ponúkajú podnikom kompletnú sadu pre rýchlu správu elektronických dokumentov.“

Modely WorkForce DS-510 a DS-510N budú dostupné od septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 538,80 eur a 774,- eur.

Hlavné vlastnosti: 

Hlavné vlastnosti DS-510 DS-510N
Vysoká rýchlosť farebného skenovania 26 str./min a 52 obr./min pri 200/300 dpi
Hardwarová kompresia JPEG
Technológia Epson Advanced Feed a detekcia podania dvoch listov
Kompaktné rozmery umožňujúce integráciu do každého kancelárskeho prostredia
Epson Document Capture Pro (klientska verzia pre Windows)
Epson Document Capture Pro Server (Windows Server)
  • *
Epson Document Capture (Mac)
Jednotka sieťového rozhrania umožňujúca jednoduché zdieľanie medzi viacerými užívateľmi s funkciou Push Scan

Voliteľné

Denný pracovný cyklus až 3 000 strán
Software Epson Scan pre pokročilú zobrazovaciu technológiu; PDF s možnosťou vyhľadávania; pokročilé vynechanie farieb; automatické vyrovnanie skosenia; automatické zistenie veľkosti dokumentu; detekcia veľkosti viacerých dokumentov; zabezpečené PDF; zdokonalenie textu; automatická segmentácia oblastí; odstránenie dierkovania; preskočenie prázdnej stránky
Zvýšená kompatibilita s DMS vďaka podpore ovládačov Twain, WIA a ISIS
Spĺňa podmienky programu ENERGY STAR

*Pokiaľ je zariadenie vybavené jednotkou sieťového rozhrania Epson.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno