Domov Novinky Rollei Helmet Mount Pro: Držiaky na helmy akčných kamier

Rollei Helmet Mount Pro: Držiaky na helmy akčných kamier

Zdielať

Spoločnosť Rollei uvádza na náš trh novú sériu držiakov Rollei Helmet Mount Pro určenú pre uchytenie akčných kamier Rollei a GoPro na helmy. Ide tak o ideálne riešenie pre tých, ktorí nechcú alebo nemôžu využiť samolepiace úchyty.

Rollei Actioncam Helmet Mount Bicycle Pro 01

Trh so športovými helmami je pomerne rozsiahly a ponúka helmy rôznych tvarov, prevedení a s rôznymi povrchovými úpravami. Vďaka tomu nie je vždy možné na helme nájsť plochu vhodnú k bezpečnému a pevnému prilepeniu pätice pre akčné kameru. Nová séria držiakov týchto akčných kamier ponúkajú možnosť ako uchytiť akčné kamery Rollei a GoPro na helmu, bez toho aby si na ňu musel používateľ čokoľvek lepiť.

Rollei Actioncam Helmet Mount Bicycle Pro 02

Na výber je z piatich druhov prevedení podľa typu prilby a umiestnenie kamery. Pre helmy na motorku a bicykel sú dostupné úchyty pre umiestnenie kamery na vrchol prilby. Pre zvyšné športové helmy, ako sú na lyže, snowboard, skateboard, inline korčule alebo vodné športy, sú dostupné držiaky pre rôzne umiestnenia. Vďaka týmto držiakom s umiestnením kamery na vrchol helmy, predná časť helmy, alebo na stranu helmy majú užívatelia možnosť robiť zábery z najrôznejších uhlov.

Rollei Actioncam Helmet Mount Sport Pro

Držiak sa umiestni na požadované miesto a uchytí sa pevnými gumovými popruhmi za okraj helmy. Tým je uchytenie stabilné a bezpečné aj pri vysokých rýchlostiach jazdy na motorke. Navyše sú všetky držiaky vybavené technológiou SaftePad pre bezpečné uvoľnenie kamery v prípade kolízie, čo minimalizuje riziko poranenia krčnej chrbtice. Na všetky produkty série Rollei Helmet Mount Pro, sa vzťahuje záruka 24 mesiacov.

Zdroj: Rollei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno