Domov Novinky RF Sety od ELKO EP sú rýchlou skratkou k chytrej domácnosti

RF Sety od ELKO EP sú rýchlou skratkou k chytrej domácnosti

Zdielať

RFSET-DCK-F1_od ELKO EPSpoločnosť ELKO EP uviedla na trh RF set s označením RFSET-DCK-F1. Kombinuje prvky RFDAC-71B a RF Key/B a ušetríte s ním hneď dvakrát. Prvýkrát využitím akčné ponuky a 15% zľavy, druhýkrát pri úsporách za energie. Nespornou výhodou tohto setu a setov všeobecne je to, že sú štartérom domovej automatizácie.

Prečo? Odpoveď je jednoduchá, všetky výrobky medzi sebou vzájomne komunikujú, čo uľahčuje rozširovanie systému a postupne teda môžete ovládať svetla, žalúzie alebo kúrenie v rámci jedného systému. iNELS RF Control riadi všetko.

Set kombinujúci prvky RFDAC-71B a RF Key/B sa hodí ku stmievanie žiarivkových svietidiel, k riadeniu ostatných výkonových stmievačov, alebo na ovládanie iných regulátorov  – termohlavice, ventily kúrenia, vetrania, a podobne. Zariadenie je možné ovládať pomocou tlačidla na kľúčenke, ale aj bezdrôtovým vypínačom, bezdrôtovú ovládacie dotykovou jednotkou RF Touch alebo pomocou chytrého telefónu. Jeden aktor môže byť ovládaný až 32 kanálmi, pričom jeden kanál predstavuje jedno tlačidlo na bezdrôtovom vysielači. Multifunkčné spínacie aktor RFDAC-71B disponuje až siedmimi programovacími funkciami, môžete tak voliť medzi plynulým nábehom alebo dobehom svetla, zablokovať zariadení voči nežiaducemu ovládanie jasu.

Kľúčenka RF Key/B je prenosný vysielač, ktorý slúži na ovládanie jednotiek RF Control. Vďaka kompaktným rozmerom je spektrum jeho využitie veľmi široké – môžete ju mať stále pri sebe, položenú v aute, na stole alebo ako prívesok na kľúčoch. Najčastejšie sa používa na ovládanie garážových brán, závor, brán z auta či rozsvietenie svetiel v požadovanom priestore. S jednotkami systému RF komunikuje bezdrôtovo a súčasne môže ovládať neobmedzený počet priradených aktorov. RFSET-DCK-F1 je teraz v eshope k dispozícii so zľavou 15% za akčnú cenu 75 eur DPH.

Zdroj: Tlačová správa ELKO EP

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno