Domov Novinky Reproduktory Sharp spájajú súčasnosť s budúcnosťou

Reproduktory Sharp spájajú súčasnosť s budúcnosťou

Zdielať

Sharp_01Spoločnosť Sharp nedávno obohatila svoje portfólio audio výrobkov o nový reproduktorovým systémom Bluetooth s mimoriadne zaujímavým dizajnom. Tvar kozmického veku tohto zariadenia je doplnený o charakteristický zvuk produkovaný pri oddelenom reproduktore.

Nový reproduktorový systém Bluetooth GX-BT7 je ideálnym riešením pre mobilné zariadenia – tablety, smartfóny a prenosné počítače. Môžete zabudnúť na neustále zamotané káble, pretože Bluetooth umožňuje bezdrôtovo prehrávať hudbu z reproduktora. Táto súprava je kompatibilná prakticky so všetkými multimediálnymi systémami, takže synchronizácia s ďalšími zariadeniami by nemala byť náročná.

Vďaka pamäťovým kartám NFC, ktoré sú dodané s touto súpravou, nebudete musieť tráviť hodiny pri synchronizovaní systému. Pamäťové karty NFC musia byť pripojené kdekoľvek v miestnosti vo vzdialenosti 10 m od reproduktora. Preto už nemusíte prísť k zariadeniu a spojiť ho so zdrojom signálu, ako v prípade mnohých iných zariadení, ktoré sú dostupné na trhu. Svoj smartfón alebo tablet jednoducho umiestnite vedľa najbližšej pamäťovej karty.

Sharp_02

Reproduktorový systém Bluetooth GX-BT7 tiež podporuje protokoly Android Open – Príslušenstvo. Pri pripojení cez USB do zariadenia so systémom Android môže fungovať tradičným spôsobom. Pomocou stránok, ako je napríklad YouTube, môžete neobmedzene sledovať filmy, hrať hry alebo počúvať hudbu on-line,, pretože reproduktor podporuje nielen formáty MP3 a WMA, ale tiež mení digitálny signál na PCM.

Reproduktorový systém GX-BT7 je tiež kompatibilný so všetkými zariadeniami Apple (až po iPhone 4S) a štandardnými USB pamäťovými zariadeniami. Pri pripojení do nového zvukového systému Sharp sa všetky tieto zariadenia naraz nabíjajú.

Tento nový reproduktorový systém Sharp sa môže pýšiť jedinečným dizajnom. Pri navrhovaní valcovitého tvaru a štýlu zariadenia boli brané do úvahy najnovšie trendy. Vyzdobený je diódami LED, ktoré rytmicky pulzujú podľa hudby. Toto zariadenie má tiež elektricky poháňaný mechanizmus, ktorý reproduktory oddeľuje od seba, pričom produkujú originálny zvuk.

Kľúčové funkcie systému GX -BT7:

  • Bezdrôtový reproduktorový systém Bluetooth
  • Úplná kompatibilita so zariadeniami Apple prostredníctvom IAP a portu USB
  • Mobilný mechanizmus s originálnym zvukom
  • Modré LED podsvietenie synchronizované s rytmom zvuku
  • Celkový výstupný výkon 20 W
  • Súčasťou dodávky sú dve pamäťové karty NFC a stojan pre iPad
  • Nízka spotreba energie – iba 0,4 Wattov v pohotovostnom režime

Zdroj: Tlačová správa Sharp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno