Domov Inzercia: Reklama na webe

Inzercia: Reklama na webe

Prečo mať reklamu na internete? Na rozdiel od iných médií, pohľadom na Vašu reklamu to na internete iba začína. Inzerujte u nás a oslovte 200-tisíc unikátnych návštevníkov mesačne! Internet je interaktívne médium s prudko a neustále rastúcou základňou používateľov. Viac detailných informácií v našom pravidelne aktualizovanom mediakite. Máte prípadne už návrh svojej kampane a zaujímajú vás iba štatistiky návštevnosti? Sprístupnili sme ich pre vás tu.

TIP: Hľadáme redaktorov a posily do teamu. Viac sa dozviete TU (odkaz) alebo TU (odkaz).

Hello dear friend! If you need advertising offer for your company, you can also contact us, we will very pleased. We will be happy to accommodate you and prepare an offer directly tailored to your requirements – we also communicate also in English, no problem. Details are in our mediakit, including a description of our website, offer, as well as statistics. Please check it, and If you are interest for anything advertising offer and If you have any questions don’t hesitate to contact us. Or do you already have a campaign proposal and are only interested in traffic statistics? We have made them available for you here.

Neváhajte už viac, inzerujte!

Portál DigitalPortal.sk je zameraný na poskytovanie aktuálnych informácií z oblasti informačných technológií a elektrotechniky. Od svojho vzniku v roku 2013 sa venuje ako slovenskému trhu a lokálnym témam, tak európskym a globálnym trendom, ktoré túto oblasť na Slovensku ovplyvňujú. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o informačných technológiách, technike z oblastí smartfónov, tabletov, počítačov, periférií, audia, foto, videa a softvéru. Naša redakcia je riadne zaregistrovaná v Slovenskom syndikáte novinárov, riadi sa štandardami a stanovami tejto organizácie, pri odborných článkoch hodnotí produkty vždy nestranne a nezaujato.

Na www.digitalportal.sk týždenne vychádzajú desiatky článkov, ktoré sa venujú nielen novinkám; rozoberajú aktuálne dianie aj dlhodobé témy a poskytujú priestor pre odborné testy a recenzie. Nechýbajú ani reportáže, ale taktiež tipy a triky s návodmi pre čitateľov. Redakčný tím tvoria skúsení novinári s mnohoročnou praxou. DigitalPortal.sk je jedným z najznámejších a najčítanejších IT portálov na slovenskom internete. Čitateľskú obec tvoria predovšetkým čitatelia vo vysoko produktívnom veku.

Našou ambíciou je aj naďalej poskytovať nestranný pohľad na svet informačných technológií a elektrotechniku, chceme tiež rozšíriť obzory aj s veľmi zaujímavými témami do budúcnosti ako sú elektrobicykle (na ktoré sme začali realizovať prvé testy), drony, inteligentná domácnosť (tzv. „smart home“) patriaca do internetu vecí (IoT), prinášať čitateľom viac tematických odborných článkov a recenzií, testovať širšiu skupinu produktov. Medzi weby, kde sa rozhodne oplatí inzerovať patrí aj DigitalPortal.sk, web zaoberajúci sa informačnými technológiami a elektronikou. Viac detailných informácií v našom pravidelne aktualizovanom mediakite.

Inzerujte už dnes!

Ozvite sa nám na email info (zavináč) digitalportal.sk a všetko vybavíme a dohodneme priamo na mieru.