Domov Inzercia: Reklama na webe

Inzercia: Reklama na webe

Keďže azda každý potrebuje reklamu, a každý chce vidieť a byť videný na internete čo najviac, dovoľujeme si vám ponúknuť reklamu a naše inzertné možnosti. Prečo mať reklamu na internete, na našom webe? Na rozdiel od iných médií, pohľadom na vašu reklamu to na internete iba začína. Inzerujte u nás a oslovte 380-tisíc unikátnych návštevníkov mesačne! Internet je interaktívne médium s prudko a neustále rastúcou základňou používateľov. Budeme radi, ak si ako partnera na inzerciu vyberiete práve nás.

O NÁS:
Sme portál, ktorý sa venuje novinkám z oblasti IT, techniky, trendov, cestovania, relaxu, chytrých zariadení a zároveň testovaniu produktov rôznych firiem. Mesačne nás navštívi 380-tisíc unikátnych návštevníkov a mesačne máme približne 1,8 milióna zobrazení stránky. Zameriavame sa na Slovensko a Českú republiku, a spolupracujeme s mnohými renomovanými spoločnosťami.
Náš mediakit / Štatistiky návštev / Cenník inzercie

CHARAKTERISTIKA NÁVŠTEVNÍKOV:
Pokiaľ ide o charakteristiku návštevníkov: sú to mladí ľudia v aktívnom a produktívnom veku, ktorí majú na to kupovať si každý rok najnovší iPhone Pro/Pro Max, alebo vlajkové lode Samsungu (ako sú Z Fold, Flip), ľudia na vyšších pozíciách alebo manažéri firiem, popr. majitelia s.r.o., až 80% našich čitateľov tvoria vysoko bonitní klienti, na ktorých možno do budúcna stavať… Bohatí ľudia, ktorí si kupujú byty v centre mesta (alebo v širšom centre). Z ukazovateľov a porovnania – v krátkom čase sme v niektorých recenziách pridávali alze špeciálny tzv. affilliate link. V tomto krátkom sledovanom čase sme/naši čitatelia zrealizovali skrz nás alze predaje vo výške 370-tis. až 400-tisíc eur.

TIP: Hľadáme redaktorov a posily do teamu. Viac sa dozviete TU (odkaz).

For our foreign partners:
Because perhaps everyone needs advertising and everyone wants to see and be seen on the Internet as much as possible, we take the liberty of offering you our advertising opportunities. Why have advertising on the Internet and on our website? Unlike other media, looking at your ad on the internet only gets things started. Advertise with us and reach 380,000 unique visitors per month! The Internet is an interactive medium with a rapidly and steadily growing user base. We would be delighted if you chose us as your advertising partner.
Our mediakit / Statistics of visits / Advertising price list

Neváhajte už viac, inzerujte!

Portál DigitalPortal.sk je zameraný na poskytovanie aktuálnych informácií z oblasti informačných technológií a elektrotechniky. Od svojho vzniku v roku 2013 sa venuje ako slovenskému trhu a lokálnym témam, tak európskym a globálnym trendom, ktoré túto oblasť na Slovensku ovplyvňujú. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o informačných technológiách, technike z oblastí smartfónov, tabletov, počítačov, periférií, audia, foto, videa a softvéru. Naša redakcia je riadne zaregistrovaná v Slovenskom syndikáte novinárov, riadi sa štandardami a stanovami tejto organizácie, pri odborných článkoch hodnotí produkty vždy nestranne a nezaujato.

Na www.digitalportal.sk týždenne vychádzajú desiatky článkov, ktoré sa venujú nielen novinkám; rozoberajú aktuálne dianie aj dlhodobé témy a poskytujú priestor pre odborné testy a recenzie. Nechýbajú ani reportáže, ale taktiež tipy a triky s návodmi pre čitateľov. Redakčný tím tvoria skúsení novinári s mnohoročnou praxou. DigitalPortal.sk je jedným z najznámejších a najčítanejších IT portálov na slovenskom internete. Čitateľskú obec tvoria predovšetkým čitatelia vo vysoko produktívnom veku.

Našou ambíciou je aj naďalej poskytovať nestranný pohľad na svet informačných technológií a elektrotechniku, chceme tiež rozšíriť obzory aj s veľmi zaujímavými témami do budúcnosti ako sú elektrobicykle (na ktoré sme začali realizovať prvé testy), drony, inteligentná domácnosť (tzv. „smart home“) patriaca do internetu vecí (IoT), prinášať čitateľom viac tematických odborných článkov a recenzií, testovať širšiu skupinu produktov. Medzi weby, kde sa rozhodne oplatí inzerovať patrí aj DigitalPortal.sk, web zaoberajúci sa informačnými technológiami a elektronikou. Viac detailných informácií v našom pravidelne aktualizovanom mediakite.

Inzerujte už dnes!

Ozvite sa nám na email info (zavináč) digitalportal.sk a všetko vybavíme a dohodneme priamo na mieru.