Domov Redakcia DigitalPortal.sk

Redakcia DigitalPortal.sk

Portál DigitalPortal.sk je zameraný na poskytovanie aktuálnych informácií z oblasti informačných technológií a elektrotechniky. Od svojho vzniku v roku 2013 sa venuje ako slovenskému trhu a lokálnym témam, tak európskym a globálnym trendom, ktoré túto oblasť na Slovensku ovplyvňujú. Viac detailných informácií v našom pravidelne aktualizovanom mediakite.

Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o informačných technológiách, technike z oblastí smartfónov, tabletov, počítačov, periférií, audia, foto, videa a softvéru. Naša redakcia je riadne zaregistrovaná v Slovenskom syndikáte novinárov, riadi sa štandardami a stanovami tejto organizácie, pri odborných článkoch hodnotí produkty vždy nestranne a nezaujato. Budeme radi, ak našu redakciu kontaktujete a podľa typu požiadavky nám napíšete na príslušný email.

TIP: Hľadáme redaktorov a posily do teamu. Viac sa dozviete TU (odkaz).

  • Informácie, pripomienky a tipy na články adresujte na e-mail info (zavináč) digitalportal.sk
  • Marketing a inzerciu adresujte na e-mail info (zavináč) digitalportal.sk
  • Tlačové správy od spoločností z oblasti IT čakáme na adrese pr (zavináč) digitalportal.sk

V prípade potreby môžete kontaktovať zakladateľa a šéfredaktora, vydavateľa portálu DigitalPortal.sk, Martina Kloknera na email mklokner (zavináč) digitalportal.sk

Prosíme všetkých adresátov, aby rešpektovali delenie požiadaviek a aby ich vždy správne adresovali. Tlačové správy posielajte výhradne len na vyššie určený mail! Ďakujeme.

Inzerujte už dnes!

Viac informácií nájdete v sekcii „Inzercia: Reklama na webe“.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno