Domov Redakcia

Redakcia

DigitalPortal.sk je IT portál, ktorý je zameraný na spravodajstvo zo sveta IT a elektroniky. Samotný portál vznikol v septembri 2013 a dnes sme jedna z najväčších IT komunít na Slovensku a Českej republike, mesačne nás navštívi až 200000 návštevníkov. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike z oblastí smartfónov, tabletov, počítačov, periférií, audia, foto-videa a softvéru.

DigitalPortal-black-background

DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, ale aj tipy a triky pre čitateľov. Celkovo sme vypublikovali viac než 6000 článkov (údaj z 30.04.2017), mesačne máme 200000 návštev. Firmám, poskytujeme komerčnú reklamu a vystavenie faktúry je samozrejmosťou.

Chcete nám dať vedieť? Kontaktujte nás na všeobecné adresy

  • Informácie, pripomienky a tipy na články adresujte na e-mail info (at) digitalportal.sk
  • Marketing a inzerciu adresujte na e-mail marketing (at) digitalportal.sk
  • Tlačové správy od spoločností z oblasti IT čakáme na adrese pr (at) digitalportal.sk

Šéfredaktor

Martin Klokner
mklokner (at) digitalportal.sk

Marketing a inzercia

Martin Klokner
marketing (at) digitalportal.sk

Webmaster

Denis Havlík

Redaktori

František Drobný

Prosíme všetkých adresátov, aby rešpektovali delenie požiadaviek a aby ich vždy správne adresovali. Tlačové správy posielajte výhradne len na vyššie určený mail! Ďakujeme.

Hľadáme tiež aj redaktorov do teamu, ktorý má záujem o IT oblasť, rád píše a nebojí sa nových výziev. Viac info v tomto odkaze.2 komentárov

  1. Gratulujem redakcii 🙂 Je vás tu pár, ale máte super recenzie. Aj články. Treba však popracovať trocha a newsky neprekladať doslovne (občas ich máte tak preložené), ale skôr aj nejaký LITE preklad (voľný preklad). Držím palce 🙂

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno