Domov Novinky Recenzie.sme.sk ocenili výrobky certifikátom Ocenený expertmi

Recenzie.sme.sk ocenili výrobky certifikátom Ocenený expertmi

Zdielať

Portál Recenzie.sme.sk, ktorý prevádzkuje skupina SME vydavateľstva Petit Press, a.s., ocenil najlepšie produkty za rok 2015. V trinástich kategóriách technologických produktov vybral 39, ktorým udelil certifikát Ocenený expertmi 2015.

Apple MacBook Pro 13 Retina 02

Agregátor odborných recenzií Recenzie.sme.sk v spolupráci s Tech.sme.sk, DigitalPortal.sk a ďalšími partnermi, pričom následnej vyhlásili víťazov prvého ročníka súťaže o certifikát Ocenený expertmi 2015. Certifkáty boli pridelené na základe 6265 zozbieraných odborných recenzií a testov k 1240 produktom uvedeným na trh v roku 2015. Ocenených bolo 39 produktov v 13 kategóriách sledovaných službou Recenzie.sme.sk.

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge 01

Pridelením certifikátov Ocenený expertmi si služba Recenzie.sme.sk spolu s jeho partnermi kladie za cieľ pomôcť zákazníkom zorientovať sa v záplave technologických noviniek a upozorniť ich na tie najkvalitnejšie produkty v danej oblasti, ktoré overili odborníci. Web Recenzie.sme.sk zhromažďuje technologické recenzie a testy produktov, ktoré sú publikované na overených domácich a zahraničných špecializovaných portáloch – medzi ktoré patrí samozrejme aj DigitalPortal.sk

MSI GT72S 6QE Dominator Pro G 01

Na základe zozbieraných odborných recenzií a testov vypočíta každému produktu priemerné bodové hodnotenie, označované ako SME SKÓRE, ktoré je základom aj pre samotné pridelenie certifikátu Ocenený expertmi. Viac informácií a zoznam ocenených produktov nájdete na tejto stránke.

Zdroj: SME

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno