Domov Novinky Razer predstavil sériu Evil Genius

Razer predstavil sériu Evil Genius

Zdielať

Evil-geniuses logoZnámy a renomovaný výrobca herných periférií sa spojil s organizáciou Evil Genius a s ich pomocou na trh prinesie novú radu herných periférií rady Evil Geniuses eSports. Pre začiatok pôjde o klávesnicu, myšku a podložku s temným dizajnom.

Evil Geniuses sa označuje za svetovú eSports organizáciu, čiže ide o skupinu ľudí zaoberajúcich sa predovšetkým profesionálnym hraním. Stačilo sa len dobre umiestniť na akciách ako StarCraft II World Championship Series, DreamHack, Intel Extreme Masters alebo The Premier League. Teraz sa spojili s firmou Razer, ktorá sa tak chce posilniť svoju novou radu herných periférií ich značkou a konkrétne predstaví myš Razer Taipan, podložku Razer Goliathus a mechanickou klávesnici Razer BlackWidow Ultimate Stealth Edition.

Ide o limitovanou triedu periférií, ktorá je už v predpredaji na Razerzone.com a evilgeniuses.gg, až na klávesnicu, ktorá bude k dispozícii od decembra. Podložka Evil Geniuses Razer Goliathus stojí 20€ a ide o látkový model s okrajom ošetrenými proti štiepeniu a gumovú spodnú vrstvu, aby nám na stole necestovala.

Evil Geniuses Razer Goliathus

Evil Genuises Razer Taipan je myška s cenou 90€ ponúkajú 4G Dual Sensor System s rozlíšením 8200 dpi (200 ips, 50 G), telo vhodné pre pravákov aj ľavákov, systém Razer Synapse 2.0, deväť programovateľných tlačidiel a dotazovacia frekvencia až 1000 Hz.

Evil Genuises Razer Taipan

Najdrahšia periféria, podsvietenou mechanickou klávesnici Evil Geniuses Razer BlackWidow Ultimate Stealth, ktorú ponúkne tlačítka s odporom stisku 45 gramov, čo ukazuje na Cherry MX Red. Vedľa toho tu máme možnosť vypnuť klávesu Windows, celkom 10 softvérových profilov, medzi ktoré sa môžeme ľubovolne prepínať, 5 programovateľných kláves M, systém anti-ghosting, päť úrovne podsvietenia a také dodatočné konektory – audio vstup a výstup a vedľa toho prechádza USB konektor. Cena 150€.

Evil Geniuses Razer BlackWidow Ultimate Stealth

Zdroj: Techpowerup

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno