Domov Novinky Rapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700

Rapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700

Zdielať

Rapoo_E2700_02Rapoo, výrobca bezdrôtových periférií, predstavil E2700. Je to multimediálna bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorý je súčasťou vysokováženého radu blade.

Ultra-tenká klávesnica je navrhnutá pre zvýšenie produktivity a výkonu priamo z pohodlia vašej pohovky. Nie je nutné používať samostatnú klávesnicu a myš pri prehliadaní webu alebo si vychutnať multimédiá. “Chceli sme navrhnúť a vyvinúť taký produkt, ktorý umožňuje spotrebiteľovi, aby efektívne riadil svoje Smart TV alebo notebooky, bez toho, aby im čokoľvek stalo v ceste” hovorí Bob Blankert, globálny obchodný riaditeľ Rapoo. “Dokonca sme pridali dôležité klávesové skratky, takže používatelia môžu ovládať svoju hudbu a multimédia jednoduchým stlačením jednotlivých tlačidiel.”

E2700 sa môže pochváliť štruktúrou, ktorá zvyšuje presnosť, spoľahlivosť a perfektný kľúčový výsledok. Klávesnica E2700 sa skladá z 80 kláves vrátane 13 horúcich kláves (regulácia zvuku, stlmiť, vpred/vzad a iné). Naviac touchpad na pravej strane klávesov je namiesto myšky, a zabezpečuje úplnú kontrolu médií pohybom prsta. Klávesnica je dodávaná spolu s nanoUSB prijímačom, ktorý môžete jednoducho pripojiť do USB vášho zariadenia  a je tak malý a nenápadný, že zabudnete nato, že tam niečo je. E2700 pracuje na 2,4 GHz bezdrôtovej frekvencii s 360° rozsahom a až 33-stop pracovného rozsahu pre spoľahlivé pripojenie.

Rapoo_E2700_03Pokiaľ chcete zobrať klávesnicu zo sebou stačí uložiť USB prijímač do malého priestoru na zadnej strane klávesnice. E2700 váži len 186 gramov a je tenký 5,6 mm, takže môžete ho ľahko používať kdekoľvek. Je vyrobený z elegantnej leštenej nerezovej ocele, klávesnica a touchpad je rovnako esteticky vhodný do kancelárie alebo domácnosti. Klávesnica je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe a má odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 dolárov.

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokPredstaví Sony smartfón Xperia G na MWC?
Nasledujúci článokSony: aktualizácia pre zariadenia Xperia T, TX a V
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno