Domov Novinky Rapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700

Rapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700

Zdielať

Rapoo_E2700_02Rapoo, výrobca bezdrôtových periférií, predstavil E2700. Je to multimediálna bezdrôtová klávesnica s touchpadom, ktorý je súčasťou vysokováženého radu blade.

Ultra-tenká klávesnica je navrhnutá pre zvýšenie produktivity a výkonu priamo z pohodlia vašej pohovky. Nie je nutné používať samostatnú klávesnicu a myš pri prehliadaní webu alebo si vychutnať multimédiá. “Chceli sme navrhnúť a vyvinúť taký produkt, ktorý umožňuje spotrebiteľovi, aby efektívne riadil svoje Smart TV alebo notebooky, bez toho, aby im čokoľvek stalo v ceste” hovorí Bob Blankert, globálny obchodný riaditeľ Rapoo. “Dokonca sme pridali dôležité klávesové skratky, takže používatelia môžu ovládať svoju hudbu a multimédia jednoduchým stlačením jednotlivých tlačidiel.”

E2700 sa môže pochváliť štruktúrou, ktorá zvyšuje presnosť, spoľahlivosť a perfektný kľúčový výsledok. Klávesnica E2700 sa skladá z 80 kláves vrátane 13 horúcich kláves (regulácia zvuku, stlmiť, vpred/vzad a iné). Naviac touchpad na pravej strane klávesov je namiesto myšky, a zabezpečuje úplnú kontrolu médií pohybom prsta. Klávesnica je dodávaná spolu s nanoUSB prijímačom, ktorý môžete jednoducho pripojiť do USB vášho zariadenia  a je tak malý a nenápadný, že zabudnete nato, že tam niečo je. E2700 pracuje na 2,4 GHz bezdrôtovej frekvencii s 360° rozsahom a až 33-stop pracovného rozsahu pre spoľahlivé pripojenie.

Rapoo_E2700_03Pokiaľ chcete zobrať klávesnicu zo sebou stačí uložiť USB prijímač do malého priestoru na zadnej strane klávesnice. E2700 váži len 186 gramov a je tenký 5,6 mm, takže môžete ho ľahko používať kdekoľvek. Je vyrobený z elegantnej leštenej nerezovej ocele, klávesnica a touchpad je rovnako esteticky vhodný do kancelárie alebo domácnosti. Klávesnica je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe a má odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 dolárov.

Zdroj: TechPowerUp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno