Domov Novinky Rad Toshiba Satellite L notebooky pre bohatú zábavu

Rad Toshiba Satellite L notebooky pre bohatú zábavu

Zdielať

Toshiba Satellite L50-BSpoločnosť Toshiba Europe predstavuje svoje najnovšie notebooky radu Satellite L – modely L50 s displejom s uhlopriečkou 15,6 palcovým (39,6 cm) a L70 s veľkým 17,3 palcovým (43,9 cm) displejom. S rozsiahlou škálou multimediálnych funkcií a na prvý pohľad pútavým vyhotovením ponúkajú tieto modely široké možnosti výberu. To všetko umocní zážitok z ich používania aj zo zábavy s až Full HD rozlíšením a množstvom farebných vyhotovení.

S hrúbkou iba 23,5 mm a v troch elegantných farbách. Satellite L50 bol navrhnutý tak, aby ho jeho používatelia mohli mať stále so sebou. Je ideálny pre tých, ktorí chcú štýlový notebook pre prácu aj zábavu. Pre používateľov, ktorí hľadajú náhradu stolného počítača, alebo len potrebujú pre prácu väčší displej, je ideálnou voľbou model L70. Pri väčšom formáte zachováva všestrannosť, bohaté možnosti pre zábavu a tiež väčšiu výdrž na batérie (až 6 hodín). To všetko v štýlovom tele ladenom do zlatého odtieňa.

Toshiba Satellite L50-B-4

Výrazný vzhľad najnovšej rady L ide ruka v ruke s novými ergonomickými konštrukčnými prvkami, ktoré zaisťujú zvýšené pohodlie pre dlhšiu prácu. Satellite L50 prichádza s modernou klávesnicou a veľkým clickpadom. Nová konštrukcia tlačidiel umožňuje dosiahnuť pohodlie pri písaní, čo má za následok zlepšenie produktivity doma i na cestách. Všetky nové notebooky Satellite L charakterizuje ich vynikajúci zvuk. Hudba z nich bude vždy znieť tak, ako má a vylepšenie DTS Sound jej dodá ešte väčšiu hutnosť, kvalitnejšie basy a lepšie priestorové podanie.

Toshiba Satellite L50-B-5

V kombinácii s vyladenými stereo reproduktormi Skullcandy budú používatelia jasne počuť rozdiel – neskreslený zvuk s výborným vyvážením a realistickým priestorom – či budú streamovať filmy, púšťať video, hrať hry alebo počúvať hudbu. Filmoví nadšenci, internetoví surferi, študenti i fotografovi – všetci môžu zvoliť to najlepšie individuálne riešenie. Modely L50 a L70 ponúkajú až 4. generáciu procesorov Intel Core i7, ktoré poskytujú vysoký inteligentný výkon pre ešte silnejšie a zreteľne lepšie zážitky.

Toshiba Satellite L50-B-6

Rad Satellite L poskytuje tiež možnosť výberu integrovanej a dedikovanej grafiky podľa požiadaviek používateľa. Integrovaná grafická karta Intel HD je k dispozícii u oboch veľkostí displeja, zatiaľ čo najnovší rad AMD RadeonTM R je určená pre tých, ktorí požadujú vysoký výkon umožňujúci hladké spracovanie viacerých úloh naraz a pôsobivejší zážitok pri intenzívnom používaní. Satellite L70 ponúka pre všetkých nadšencov možnosť grafiky AMD ​​Radeon R9 M265X s 2 GB GDDR5 VRAM, ktorá je vynikajúcim riešením pre silné herné zážitky. Model s 15,6 palcovým (39,6 cm) displejom ponúka variant bez vstavanej DVD mechaniky.

Toshiba Satellite L50-B-3

Vďaka obrovskému priestoru pevného disku s kapacitou až 1 TB môžu mať používatelia svoj ​​obľúbený obsah stále so sebou a zdieľať ho odkiaľkoľvek so svojimi priateľmi . Až štyri USB porty, vrátane až dvoch rozhraní USB 3.0 umožňujú rýchly a jednoduchý prenos dát do iných zariadení, vrátane nahrávania fotografií z digitálnych fotoaparátov a zdieľania filmov. Jeden z týchto portov má tiež funkciu USB Sleep-and-Charge, vďaka ktorej môžete nabíjať mobilný telefón alebo MP3 prehrávač bez zapnutia notebooku. Notebooky radu Toshiba Satellite L budú v Európe k dostatiu v priebehu druhého štvrťroka 2014.

Zdroj: Tlačová správa Toshiba

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC One M8 dostáva druhú aktualizáciu
Nasledujúci článokHuawei pracuje na smartfóne Ascend D3
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno