Domov Novinky Quickfire TK Stealth: mechanická klávesnica pre skúsených

Quickfire TK Stealth: mechanická klávesnica pre skúsených

Zdielať

Cooler_Master_Quickfire_TK_Stealth_01Cooler Master si pre dnešok prichystal nielen nové vodné chladiče, ale tiež mechanickú klávesnicu Quickfire TK Stealth, ktorá je vhodná pre skúsených užívateľov. Jej klávesy sú totiž kompletne bez popiskov.

Pokiaľ sa teda bez popiskov na klávesnici neorientujete, potom Cooler Master Quickfire TK Stealth nebude práve tým pravým produktom pre váš stôl. Avšak mechanické klávesnice sú samy o sebe produktom pre skúsenejších užívateľov, ktorí dokážu oceniť ich vlastnosti. Model bez popiskov teda rozhodne má svoj zmysel.

Problémom bude skôr to, že Quickfire TK Stealth vychádza z modelu Quickfire TK , ktorý je skrátený a chýba mu stredový blok klávesov, ktorých funkcia sa presunuli na numerický blok. Problémom sú potom predovšetkým šípky, respektíve funkcie šípok, ktoré by mali byť aj v tejto verzii umiestnené na spodnom okraji numerického bloku. Z toho vyplýva, že ak ho využívate pre písanie čísel, budete sa musieť medzi nimi a šípkami prepínať, čo nie je ani trošku praktické.

Cooler_Master_Quickfire_TK_Stealth_02

Quickfire TK Stealth je založená na tlačidlách Cherry MX, a to Red, Brown, alebo Blue. V USB režime tiež podporuje plný N-key rollover, čiže sa nemusíme starať o to, koľko kláves je schopná naraz zaznamenať a jej odozva je len 1 ms.  Rovnako ako pôvodná verzia je aj Stealth vybavená špeciálnymi funkciami pre ovládanie zvuku a multimédií, ako môžete sami nevidieť na fotografiách. S klávesnicou dostaneme tiež odpojiteľný USB kábel s dĺžkou 1,8 ma pletenou bužírkou. Ona samotná má rozmery 378×138×33 mm a hmotnosť 934 gramov. Na trh príde ešte tento mesiac s odporúčanou cenou 95 euro.

Zdroj: Tlačová správa Cooler Master

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno