Domov Novinky Puget Systems: Štyri nové notebooky

Puget Systems: Štyri nové notebooky

Zdielať

Puget Traverse-1Puget Systems oznamuje uvedenie štyroch nových modelov Traverse notebookov, ktoré zahrňuje nový rad grafickej karty NVIDIA GTX 800M. Tieto grafické karty prinášajú vyšší výkon, väčšiu účinnosť, a nové funkcie, ako je napríklad Boost battery – vyvažuje výkon a spotrebu energie o posudzovaní charakteristiky zaťaženia notebooku či nastavenia výkonu v reálnom čase. 

V dôsledku týchto nových grafických kariet NVIDIA sú až o 15-60% rýchlejšie než predchádzajúce generácie. Séria Traverse V je vybavená grafickou kartou NVIDIA GTX 860M, ​​čo je vynikajúci univerzálny notebook. Pokiaľ nie je potrebná dedikovaná grafická karta, tak je vypnutá a pomocou technológie NVIDIA Optimus sa prepína podľa potreby spolu s integrovanou grafikou Intel.

Puget Traverse Puget Traverse-3
Integrovaná grafika poskytuje nižší odber energie, dlhšiu životnosť batérie a tichšiu prevádzku. Keď je potreba výkon, grafika NVIDIA umožňuje hladké prepnutie späť. Traverse Pro M Séria je navrhnutá pre náročných používateľov a tých, ktorý potrebujú väčšie prispôsobenie a flexibilitu vo svojom notebooku. Grafický modul môže byť zmenený, čo umožňuje systému bežať s nízkou spotrebou na grafike Intel, alebo môže inštalovať NVIDIA GTX 870M, GTX 880M, alebo Quadro grafickú kartu. Viac informácii získate na stránke výrobcu Puget Systems.

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokOrigin PC začína s predajom série EON notebookov
Nasledujúci článokHuawei prinesie smartfón s duálnym OS
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno