Domov Nezaradené PS Store je „must have“ každého hráča

PS Store je „must have“ každého hráča

Zdielať

Nie je to tak dávno, Sony predstavila svetu svoju nenahraditeľnú hernú konzolu PlayStation.

Od prvého vydania už ubehlo niekoľko rokov a dnes neexistuje prakticky nikdo, kto by túto značku nepoznal. PlayStation prináša pre hráčov jeden bonus za druhým a jedným z nich je práve PS Store. Pre tých, ktorí PS Store nepoznajú, je to v podstate internetový obchod pre konzole PlayStation. Každému hráčovi sprístupní neuveriteľné množstvo hier, ktoré si hravo stiahne do svojho zariadenia, bez toho, aby k tomu fyzicky potreboval disk. Stahovať môžete napríklad aj takzvané demo verzie, čo je skvelé najmä v prípade, že vás daný kúsok zaujal, ale nie ste si istí, či sa vám investícia oplatí.

Jedinečnou výhodou je rozhodne aj to, že všetok materiál, ktorý zakúpite, sa vám uloží v knižnici a nezaberie zbytočné miesto na disku. Okrem obľúbených hier je v PS Store taktiež možné sťahovať aj filmy a seriály, čo ocení určite každý, kto nevyužíva služieb internetových streamovacích platforiem. Špeciálne karty s kreditmi pre PS Store dnes ľahko zoženiete už aj online. Ich funkcia je úplne jednoduchá. Či už si zakúpite kredit v hodnote 20 alebo 50 eur, každá karta má na sebe svoj špeciálny kód. Akonáhle ju získate, prihláste sa buďto cez konzolu, počítač alebo telefón do PlayStation Network. Práve tam vyberiete v PS Store možnosť Redeem Codes a zadáte príslušný kód vami zakúpenej kartičky. Vďaka tejto výhode môžete opakovane nakupovať kredity a získavať prémiový obsah.

Ktoré hry sú investíciou, ktorú nemôžete minúť? PS Store sa pyšní nejedným vynikajúco hodnoteným kúskom, pričom ponúka tak široký výber hier, že každý si určite príde na svoje. Možnosti sú skutočne nekonečné, takže si každý hráč príde na svoje. V prípade, že budete chcieť svoje hranie posunúť na ďalší level, oplatí sa zakúsiť členstvo PlayStation Plus.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno