Domov Novinky Prví majitelia Samsung Galaxy S5 dostanú náramok Gear Fit zdarma

Prví majitelia Samsung Galaxy S5 dostanú náramok Gear Fit zdarma

Zdielať

Samsung Galaxy S5Smartfón Samsung Galaxy S5 vyniká špičkovým fotoaparátom, rýchlym pripojením k sieti, zameraním na zdravý životný štýl a odolnosťou proti prachu a vode. Na slovenskom trhu bude prvýkrát v predaji 11. apríla 2014. Pre prvých záujemcov pripravil Samsung navyše zaujímavý darček.

V dvoch vybraných značkových predajniach Samsung – v Bratislave a Košiciach – bude spustený predaj presne o 11:11 hod. Prví záujemcovia, ktorí si kúpia Galaxy S5 v každom z obchodov, dostanú úplne zadarmo náramok Gear Fit v hodnote 189 Eur. Informácie o počte zariadení budú k dispozícii na jednotlivých predajniach. Špeciálna ponuka bude dostupná v bratislavskej značkovej predajni Samsung v OC Centrál a v košickej značkovej predajni v SC Aupark. Exkluzívny balíček (vždy jeden kus na osobu) bude obsahovať Samsung GALAXY S5 v čiernej, alebo bielej farbe a náramok Gear Fit s čiernym pásikom.

„Gear Fit je úplne unikátne zariadenie. Preto chceme prvých majiteľov GALAXY S5 odmeniť za ich vernosť značke Samsung a umožniť im využiť všetky prednosti našej novej vlajkovej lode,“ uviedol Roman Šebek, riaditeľ divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung-Galaxy-S5-Gear-Fit

Samsung Galaxy S5 je vybavený Full HD Super AMOLED displejom s uhlopriečkou 5,1 palca. Na zadnej strane sa nachádza 16 MPx fotoaparát s najrýchlejším automatickým zaostrovaním na svete. Vďaka vylepšenej aplikácii S Health 3.0 ponúka telefón viac nástrojov, ktoré pomáhajú ľuďom zostať fit a cítiť sa dobre. Využívať je možné komplexné sledovanie osobných fitnes záznamov vrátane údajov z krokomera o počte krokov, rýchlosti alebo prejdenej vzdialenosti. Samsung Galaxy S5 je tiež vybavený vstavaným snímačom srdcového tepu, ktorý sa nachádza priamo pod fotoaparátom na zadnej strane telefónu a jednoduchým priložením prsta na snímač umožňuje skontrolovať si počet úderov srdca za minútu.

Novinka podporuje najmodernejšiu LTE konektivitu a piatu generáciu Wi-Fi 802.11ac či 2X2 MIMO. Prostredníctvom technológie Download Booster tak ešte zvyšuje rýchlosť dátového prenosu spojením Wi-Fi a LTE. Samsung Galaxy S5 bude na slovenskom trhu dostupný od 11. apríla 2014 najskôr v čiernom, alebo bielom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 679 Eur vrátane DPH. K dispozícii bude tiež pestrá ponuka príslušenstva, napríklad ochranné puzdrá v netradičných metalických farbách.

Gear-Fit

Tento náramok uchvátil takmer okamžite po svojom predstavení. Ide o dokonalého partnera pre fitnes aj štýlový doplnok pre aktívny život. Jeho zakrivený dotykový displej a hypoalergénny náramok z neho robia ideálne zariadenie, ktoré je možné nosiť prakticky nepretržite. Predurčujú ho k tomu aj jeho vlastnosti. Podobne ako ostatné zariadenia radu Gear je vybavený vstavaným snímačom srdcového tepu a aplikácií S Health, ale obsahuje i neustále aktívnu funkciu sledovanie aktivity, ktorá počas celého dňa sleduje každý pohyb svojho používateľa.

Získané informácie je potom možné analyzovať v telefóne Galaxy S5 a zistiť, aké ciele používateľ dosiahol. Gear Fit sa postará aj o to, aby používateľ nepremeškal dôležitý hovor, e-mail alebo schôdzku v kalendári – oznámenie sa ukáže priamo na zaoblenom Super AMOLED displeji náramku.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokEIZO prináša dva nové profi LCD ColorEdge
Nasledujúci článokRecenzia: ASUS FonePad Note FHD6
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno