Domov Novinky Prvá internetová škola oskole.sk má 5 rokov

Prvá internetová škola oskole.sk má 5 rokov

Zdielať

Orange_LogoTakmer 300-tisíc návštevníkov mesačne, denne aktualizovaný obsah, on-line konzultácie a študijné materiály vypracované odborníkmi. To je v skratke úspešný a populárny vzdelávací portál oskole.sk od Orangeu, ktorý už 5 rokov využívajú žiaci a študenti na Slovensku.

Portál oskole.sk prináša každý deň množstvo noviniek pre žiakov a študentov. Hlavným poslaním portálu je pozitívne motivovať študentov a žiakov k načerpaniu nových informácií, ktoré im pomáhajú v štúdiu a zároveň si môžu sami otestovať svoje vedomosti.

Tento jedinečný vzdelávací portál ponúka množstvo študijných podkladov vypracovaných učiteľmi zo základných a stredných škôl. Okrem rozdelenia podľa ročníkov ponúka aj informácie rozdelené podľa predmetov – od matematiky cez slovenský a cudzie jazyky, prírodné vedy až po históriu. Je tu viac ako 3 800 lekcií z rôznych oblastí, vyše 1 200 maturitných tém, 3 700 testov, viac ako 100 diktátov a vyše 5000 esejí. Užívatelia tu tiež majú možnosť využiť praktický obchod s učebnicami.

Návštevnosť portálu oskole.sk každoročne rastie. V čase septembrového štartu nového školského roka a na prelome polrokov je návštevnosť každoročne najvyššia. Za uplynulý školský rok 2012/2013 navštívilo portál oskole.sk takmer 1 700 000 užívateľov.

Začiatok nového školského roka sa nesie v znamení aktualizácie obsahu a informovanosti o bezpečnosti využívania moderných technológií, internetu a mobilov deťmi s prepojením na ďalší vzdelávací portál Orangeu.

Zdroj: Tlačová správa Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno