Domov Novinky ProLite B2888UHSU: 4K podľa iiyamy

ProLite B2888UHSU: 4K podľa iiyamy

Zdielať

iiyama_B2888UHSUJaponská spoločnosť iiyama uviedla na náš trh monitor s rozlíšením 4K. Tento 28″ model ponúka dokonalé zobrazovacie parametre, rýchlu dobu odozvy a navyše je vybavený výškovo nastaviteľným stojanom. Má tak veľké predpoklady, že splní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov.

Nový štýlový 28″ monitor iiyama ProLite B2888UHSU je vybavený 4K rozlíšením (3840×2160 pixelov) a ponúka štyrikrát väčší pracovný priestor ako klasická Full HD obrazovka. Vďaka funkciám PIP a PBP môžu používatelia ľahko pracovať s viacerými aplikáciami z dvoch zdrojov zároveň. TN matrica zaručuje krátku dobu odozvy – len 1 ms.

Monitor sa môže pochváliť veľmi širokými možnosťami v oblasti konektivity – má digitálny (DVI-D) aj analógový (VGA) vstup, HDMI a dva DisplayPort, podporuje technológiu MHL a navyše má aj dva USB 3.0 porty. Používateľský komfort pri práci s monitorom vylepšuje ergonomický stojan, ktorý je možné podľa potreby výškovo nastaviť, natočiť alebo nakloniť. Používatelia ocenia aj vstavané reproduktory a možnosť pripojenia slúchadiel. Novinka je na trhu už dostupná za 450 eur.

Zdroj: Tlačová správa iiyama

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno