Domov Novinky Príde LG G3 v kovovom dizajne? Uniknutá fotografia

Príde LG G3 v kovovom dizajne? Uniknutá fotografia

Zdielať

LG-G3-kovovy-dizajn-2Na Twitteri sa objavila fotografia údajného LG G3 v kovovom dizajne. Túto fotografiu zverejnil @evleaks. Či to tak bude, je otázne a podľa fotografií je vidieť, že bude mať vybrúsený kovový dizajn.

Uniknutý obrázok prichádza so správou, že LG G3 nebude náchylný na odtlačky prstov a tým rieši jeden z nedostatkov svojho predchodcu G2. Uniknutý obrázok neznamená, že LG G3 bude mať vybrúsený kovový povrch, ako je to pri HTC One (M8). Očakávame však, že smartfón by mal byť vyrobený z polykarbonátu so špeciálnou úpravou.

LG G3 sa už objavil na niekoľkých uniknutých fotografiách, ale smartfón bude oficiálne predstavený až  koncom tohto mesiaca presnejšie 27. mája a príde s 5,5 palcovým QHD displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 801 a 3000 mAh batériu.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom: Prvý slovenský obchod s aplikáciami v cloude
Nasledujúci článokAcer predstavil tablet Iconia One 7
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno