Domov Novinky Príde druhá generácia HTC One s dual-senzorom?

Príde druhá generácia HTC One s dual-senzorom?

Zdielať

TOSHIBA AMERICA ELECTRONIC COMPONENTS, INC.Ďalšia generácia HTC One údajne príde s väčším, minimálne 5 palcovým displejom, dualným fotoaparátom so senzorom s vylepšenou technológiou UtlraPixel. Bude uvedený s čipom Qualcomm a neskôr Snapdragonom. Zdroj odhalil pre agentúru Bloomberg, že nová vlajková loď HTC je plánovaná v marci.

Neočakáva sa, že by sa konštrukcia nadchádzajúcej druhej generácie One zmenila. Smartfón by mal vyzerať približne rovnako ako s dnešný HTC One. Existuje len málo prekvapení. Azda len to, že HTC zväčší veľkosť displeja a že použije “novšiu” verziu procesora Qualcomm Snapdragon. V hre je aj twin-senzor fotoaparátu, čo je určite veľkým prekvapením. Oba senzory sú údajne umiestnené na zadnej strane HTC One druhej generácie a údajne slúži k zlepšeniu zaostrovania, hĺbky ostrosti a celkovú kvalitu fotografie. Zaujímavé je, že bude zrejme doplnený o rozšírené UltraPixels.

Ak to znie všetko príliš nejasne, nie ste jediní, kto v takej pozícii . Samotná spoločnosť HTC sa doteraz oficiálne nevyjadrila. Špekuluje sa o 5 MPx twin-senzorovom fotoaparáte, ktorá bola nedávno oznámená spoločnosťou Toshiba na veľtrhu CES 2014. A čudujte sa svetu! Ten tiež prišiel s prísľubom lepšieho zaostrovania. Navyše, Nokia tiež oznámila, že pracuje na podobnom riešení pre nadchádzajúce smartfóny. Druhá generácia HTC One bude pravdepodobne predstavená koncom marca, takže je ešte dostatok času.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno