Domov Novinky Prichádza TP-Link M5360, nie je to len 3G modem

Prichádza TP-Link M5360, nie je to len 3G modem

Zdielať

TP-Link M5360 01Spoločnosť TP-Link uvádza na náš trh multifunkčné zariadenie TP-Link M5360. To zastane funkciu modemu pre mobilné siete 3G, prístupového bodu Wi-Fi, prenosného napájacieho zdroja a tiež prenosného úložisko dát. Zariadenie ponúka štyri funkcie v malom kompaktnom prevedení, ktoré zaberá minimum miesta v kufri alebo batohu.

Do modemu stačí len vložiť SIM kartu s predplateným dátovým tarifou a aktivovať Wi-Fi, vďaka čomu získate bezdrôtový prístupový bod až pre desať užívateľov naraz, ktorí medzi sebou môžu zdieľať 3G pripojenie k internetu.

Vstavaná batéria s kapacitou 5200 mAh vystačí pri bežnej záťaži. Batériu možno dobíjať káblom s microUSB konektorom z počítača alebo sieťového adaptéra. Zariadenie zároveň slúži aj ako cestovný napájací zdroj – kapacita batérie dostačuje pre dobíjanie mobilných telefónov a tabletov.

TP-Link M5360 02

Modem TP-Link M5360 je vybavený OLED displejom, ktorý poskytuje informácie o prevádzke zariadenia. Jednoducho tak zistíte stav Wi-Fi siete, údaje o prenesených dátach, aktuálny počet užívateľov, typ mobilného pripojenia, silu signálu či stav batérie.

Zabudovaný slot na pamäťové karty typu microSD (s kapacitou 32 GB) umožňuje zariadenie využiť aj ako prenosné úložisko dát. Stačí ho pripojiť USB káblom k PC, kde sa objaví ako externé pamäťové zariadenie, na ktoré môžete zálohovať napríklad fotografie či iné dôležité súbory. TP-Link M5360 je už k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 90 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu TP-Link M5360 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu TP-Link M5360 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno