Domov Novinky Prichádza nový ultrabook ASUS so sklenený povrchom

Prichádza nový ultrabook ASUS so sklenený povrchom

Zdielať

ASUS Zenbook UX301Ak hľadáte maximálny výkon, dokonalú prenosnosť a výdrž a k tomu netradičný dizajn, ktorý na prvý pohľad očarí každého, ASUS Zenbook UX301 a UX302 je pre vás to pravé. Unikátom tohto ultrabooku je najmä povrchová úprava z odolného skla Gorilla Glass. To je známe z použitia pri smartfónoch.

Nový Zenbook je k dispozícii v dvoch farbách, modrej a šedej, a pokrýva ho najnovšia, tretia generácia Gorilla Glass s technológiou Native Damage Resistance.  To znamená, že povrch ultrabooku je mimoriadne odolný voči škrabancom a inému poškodeniu.  Spolu s metalickým materiálom sa sklo stará o dokonalý lesk a dizajn, ktorý nemá na trhu konkurenciu. 

Pozrime sa na technické špecifikácie produktu. Tie očaria aj najnáročnejších používateľov – a to bez nadsázky. Zenbook má kompaktný displej s rozmerom 13,3 palca. Jeho rozlíšenie je 1920×1080 pixelov (Full HD) a 2560×1440 pixelov (WQHD). To znamená, že  ASUS Zenbook ponúka naozaj ostrý obraz a text. Vykreslenie farieb je dokonalé, pozorovací uhol je široký až 178 stupňov. Desaťbodový multitouch zabezpečuje dokonalú prácu s Windowsom 8.

Vnútro ultrabooku je takisto “nadupané”. Zenbook má štvrtú generáciu procesora Intel Core s dvojitým jadrom 28W Core i7-4558U. O grafiku sa stará karta NVIDIA GeForce GT 730M. Samozrejmosťou je rýchle Wifi, USB 3.0 a Bluetooth 4.0. ASUS SonicMaster audio sa postará o výborný zážitok zo zvuku pri pozeraní filmov, videí alebo počúvaní hudby. Dostupný je už za 1 057,50 € bez DPH v internetovom obchode Agem.sk.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno