Domov Novinky Prichádza nová generácia HP ZBook s vynoveným hardvérom

Prichádza nová generácia HP ZBook s vynoveným hardvérom

Zdielať

Spoločnosť HP predstavila na konferencii Adobe Max inovovaný rad mobilných pracovných staníc ZBook určených predovšetkým pre kreatívnych profesionálov. Modely HP ZBook Studio, HP ZBook Studio X360, HP ZBook 15 a HP ZBook 17 dostanú väčší výpočtový výkon, nové bezpečnostné prvky a jasnejšie monitory.

Vďaka novým šesťjadrovým procesorom Intel Core i9 a väčšou, až 32GB pamäťou (ktorú možno teraz v závislosti od modelu rozšíriť až na 128GB) zvládnu používatelia ešte náročnejšie úlohy vrátane editácie videa a 3D renderovanie a budú môcť rýchlejšie pracovať s veľkými objemami dát. Nové bezpečnostné funkcie v podobe diskového poľa RAID 1 umožní zrkadlenie obsahu úložiska, používateľ tak bude mať cenné dáta vždy zálohované. HP ZBook Studio aj HP ZBook Studio X360 navyše dostali silnejšiu grafiku NVIDIA Quadro P2000.

K modelu HP ZBook Studio X360, pribudla nová voliteľná dotyková antireflexná obrazovka. S tou nie je problém pracovať ani vonku na prudkom svetle a je tiež odolnejšia, pretože ju chráni najnovšia generácia Gorilla Glass. Displej HP DreamColor s úpravou proti odleskom podporuje 100% farebného priestoru Adobe RGB a poteší jasom 600 nitov. Súčasťou aktuálneho portfólia pracovných staníc HP Z sú mobilné pracovné stanice ZBook, stolné pracovné stanice Z, ako je výkonné mini PC HP Z2 Mini alebo vlajková loď HP Z8 a oceňované monitory HP DreamColor.

HP tiež sprístupnilo všetkým tvorcom svoj HP SmartStream Designer for Designers (D4D), plug-in pre Adobe Illustrator CC. Tento balík praktických riešení pre dizajnérov obsahuje napríklad funkciu HP SmartStream Mosaic, ktorá umožňuje vytvárať zakladacie súbory, s ktorými môžu používatelia bez obmedzenia manipulovať pomocou algoritmov a vytvárať jedinečné diela v reálnom čase. HP SmartStream D4D je teraz voľne na stiahnutie na Adobe Exchange pre platformy Mac i PC.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno