Domov Novinky Prichádza Logitech Harmony Smart Keyboard

Prichádza Logitech Harmony Smart Keyboard

Zdielať

Logitech harmonykb-2Set-top boxy a herné konzoly majú za sebou dlhú cestu. Ale keď príde čas nutnosť zadať heslo s diaľkovým ovládaním, technologický pokrok upadá. Logitech Harmony sa zameriava na tento problém a snaží sa ho vyriešiť tým, že kombinuje klávesnicu s osvedčeným univerzálnym riadiacim systémom Harmony.

Klávesnica, pokrytá gumovým protišmykovým materiálom, ponúka touchpad, ktorý podporuje Windows 8 gestá, rovnako ako Harmony špecifická gestá. Možno ho spárovať až s ôsmimi zariadeniami súčasne, v knižnici je viac než 225.000 zariadení, a viac než 5000 značiek.

Nechýbajú ani – Apple TV, Xbox, PlayStation, Roku – takže kompatibilita by nemala byť problém. V redakcii momentálne testujeme Logitech Harmony H900 a môžeme potvrdiť vysokú kompatibilitu a funkčnosť. Môžete sa tešiť na recenziu.

Logitech Harmony Keyboard 2

Smart Keyboard sa dodáva s Harmony Hub, ktorá pôsobí ako prostredník na prekladanie signálov z klávesnice na príkazy, ktoré zariadenie domácej zábavy vie pochopiť. Nastavenie prebieha cez aplikáciu na smartfóne namiesto na webe, ako to vyžadujú predchádzajúce diaľkové ovládače Harmony.

Nevýhodou bude opäť vyššia cena – 149 dolárov. Predaj začína v Nemecku a USA tento mesiac.

Zdroj: Techspot 

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno