Domov Novinky Pribudne tabletofón do rodiny HTC Desire?

Pribudne tabletofón do rodiny HTC Desire?

Zdielať

htc-new-desire-8-leakObjavili sa informácie o ďalšom zariadení, ktoré bude zaradené do rodiny HTC Desire v súlade s prísľubom, že spoločnosť začne výrobu ďalších modelov vo všetkých cenových kategóriach a uhlopriečkach. Smartfón je uvedený ako Desire 8 aj keď by sme predpokladali, že konečný tag môže byť Desire 800. Ten je zrejme umiestnený do vyššej triedy, než je Desire 700.

V poslednej dobe sa hovorí na o väčšom 5,5 palcovom displeji zatiaľ neznámeho rozlíšenia. Displej sa môže blížiť k veľkosti pripravovanému 5 palcovému HTC M8 a 6 palcovému One Max. Vzadu by mal byť 13 MPx fotoaparát a je nepravdepodobné, že by mal disponovať známym UltraPixel technológiou, zatiaľ čo vpredu zrejme bude širokouhlý 5 MPx fotoaparát pre videohovory. Telo by malo byť vyrobené z polykarbonátu a bude k dispozícii v bielej, červenej, žltej, oranžovej a tyrkysovej farby. HTC bude disponovať duálnymi stereo reproduktormi na prednej strane.

Čo si myslite, o takejto novinke? Zaujal by vás takýto dizajn stereo reproduktorov?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom: Nová akciová cena balíčkov 4G internetu
Nasledujúci článokSamsung predstavil Galaxy S4 a S4 mini Black Edition
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno