Domov Novinky Prestigio uvádza na trh cenovo dostupný smartfón Grace R7

Prestigio uvádza na trh cenovo dostupný smartfón Grace R7

Zdielať

Prestigio uvádza na trhu svoju novú a pritom cenovo dostupnú vlajkovú loď – Grace R7. Ide o prvý smartfón z dielne Prestigio s integrovaným snímačom odtlačkov prstov. S atraktívnym dizajnom a zaujímavou hardvérovou konfiguráciou jeho cena 137 eur.

Smartfón poteší oko každého, kto si potrpí na dizajn a pritom ide o nadmieru praktický smartfón. S 5“ displejom s úzkym rámikom a sklom 2,5D výborne padne do každej ruky, pričom technológia IPS ponúka vynikajúce farebné zobrazenie. Hlavný snímač s rozlíšením 13 MPx ponúka trojnásobné LED prisvetlenie, pričom samotný objektív so svetelnosťou f/2.0 a senzor pochádzajú z dielne spoločnosti Samsung.

Smartfón používa operačný systém Android 6.0 Marshmallow, ktorý ponúka možnosti šetrenia batérie ale aj ochranu dát za pomoci snímača odtlačkov prstov. Základom je štvorjadrový procesor podporený 2 GB RAM a pre používateľa je k dispozícii 16 GB internej pamäte. Nechýba šachta pre microSD pamäťové karty, ktorá umožňuje rozšíriť vnútornú pamäť o 32 GB. Samozrejmosťou je využitie dvoch SIM kariet súčasne.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno