Domov Novinky Prestigio uvádza nový rad MultiPhone Grace X

Prestigio uvádza nový rad MultiPhone Grace X

Zdielať

Prestigio uvádza na trh nový rad dizajnových smartfónov MultiPhone Grace X. Ako prvý sa do predaja dostáva model Grace X3, koncom februára pribudne Grace X5 s väčšou uhlopriečkou a HD rozlíšením displeja. Predaj najvyššieho modelu s označením Grace X7 je plánovaný na marec 2015.

Prestigio MultiPhone Grace X3 01

Všetky tri telefóny budú vybavené operačným systémom Android 4.4 KitKat s podporovaným updatom na Android 5.0 Lollipop a slotmi na dve SIM karty. Grace X3 je parametrami prispôsobený bežným potrebám používateľa. Novinka má IPS displej s uhlopriečkou 4,5“ a rozlíšením 854×480 pixelov, štvorjadrový procesor taktovaný na 1,3 GHz a vstavanú 1 GB RAM.

Prestigio MultiPhone Grace X3 02

Internú 8 GB pamäť je možné rozšíriť o ďalších 32 GB pomocou microSD kariet. Výrobca vybavil smartfón hlavným 8 MPx hlavným a 5 MPx predným fotoaparátom. Hmotnosť zariadenia je 118 gramov a hrúbka má 8 mm. Predáva sa v dvoch farebných prevedeniach, tmavomodrom a bielom, za cenu 115 eur.

Ďalšia z trojice noviniek – Prestigio Grace X5 – sa od Grace X3 odlišuje väčším, 4,7“, displejom s HD rozlíšením, väčšou batériou a zadným 13 MPx fotoaparátom. Predávať sa bude v modrej farbe za cenu 145 eur koncom februára 2015.

Prestigio MultiPhone Grace X5

Najvyšší model nového radu – Grace X7 – bude má displej s uhlopriečkou 5“ a osemjadrový procesor. Odporúčaná predajná cena tohto smartfónu by sa mala pohybovať okolo hranice 200 eur. Kompletné špecifikácie výrobca upresní v marci 2015.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno