Domov Novinky Prestigio uvádza na trh LED žiarovky

Prestigio uvádza na trh LED žiarovky

Zdielať

Prestigio LED ziarovky 01Prestigio uvádza na trh nový produktový rad pre domácnosť – bezdrôtovo ovládané LED žiarovky s nastaviteľným jasom. Ovládať ich môžete absolútne bez námahy, prostredníctvom smartfónu alebo tabletu s podporou Bluetooth 4.0. a nainštalovanou aplikáciou Prestigio Smart Home.

Týmto spôsobom dokážete svetlo nielen vypnúť a zapnúť, ale aj regulovať jeho intenzitu, prípadne farbu. Nový rad LED žiaroviek zahŕňa tri modely: inteligentnú farebnú LED žiarovku PRLED7E27 s možnosťou ovládania odtieňa, inteligentnú LED žiarovku PWLED7E27 s teplým bielym svetlom (3000 K) a inteligentnú LED žiarovku PCLED7E27 so studeným bielym svetlom (5000 K).

Všetky modely poskytujú trvalý svetelný tok 500 lm, ktorý je ekvivalentný jednej 60 Wattovej žiarovke, avšak pri maximálnej spotrebe iba 7 Wattov. Spotreba v pohotovostnom režime je nižšia ako 0,5 Wattu. S LED žiarovkami môžete pomocou mobilného zariadenia zapínať a vypínať svetlá a nastavovať jas osvetlenia v celej domácnosti.

Nové žiarovky môžu nahradiť obyčajnú žiarovku a prostredníctvom smartfónu alebo tabletu s Bluetooth 4.0. s nainštalovanou aplikáciou Prestigio Smart Home ich môžete ovládať priamo zo vzdialenosti až do 15 metrov. Ak je žiaroviek na jednom osvetľovacom telese alebo v jednej miestnosti viac, je možné spojiť ich do jednej skupiny a ovládať ich súčasne.

Prestigio LED ziarovky 02

Jas osvetlenia sa potom nastavuje naraz. Automatizované funkcie navyše dokážu žiarovky zapnúť a vypnúť podľa programu alebo v nastavenom čase. Rovnako tak môžete použiť špeciálny rytmický režim, v ktorom žiarovky blikajú v rytme počúvanej hudby.

U farebného modelu žiarovky dokážete farebným kolieskom v špeciálnej aplikácii vybrať a meniť aj farbu osvetlenia a špeciálny režim dokonca umožní premeniť vašu miestnosť na diskotékovú sálu, v ktorej sa bude osvetlenie meniť podľa hudby. Prestigio sú dostupné za nasledujúce odporúčané maloobchodné ceny: PWLED7E27 a PCLED7E27 za 19,99 eur, farebný model PRLED7E27 za 25,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno